Matka Majdana zachwycona Rozenek. Czy będzie ślub? "Nie chcę zapeszać"

Co zdradziła?

Mama Radka Majdana, pani Halina, poznała już nową miłość syna. Jest nią zachwycona!

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek razem? Jeszcze do niedawna nikt nie chciał w to uwierzyć. Zdjęcia mówią jednak same za siebie (Zobacz: Rozenek i Majdan całują się w centrum handlowym! Jest dowód ). Dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z matką piłkarza i wypytali o nową ukochaną syna.

Nie chcę nic mówić. Nie chcę zapeszać - wyznaje w rozmowie z Se.pl pani Halina. - Jak przyjdzie odpowiedni moment, to może powiem coś więcej. Nie wiem, czy to będzie ślub, czy nie ślub. Proszę mnie zrozumieć. Radek jest w Warszawie, ja w Szczecinie.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek.Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek. WBF WBF

Rodzice Majdana poznali już Rozenek. Spotkanie odbyło się ponoć w zeszły weekend i, jak donosi tabloid, obecny na nim był również brat Majdana, Czarek.

Zakochali się w niej bez reszty. Wierzą, że to perfekcyjna pani domu będzie tą jedyną. Radka poznali też rodzice Rozenek oraz jej dwaj synowie, Staś i Tadeusz - donosi tabloid.

Ciężko w to uwierzyć, ale tych dwoje chyba naprawdę pała do siebie gorącym uczuciem. Plotek.pl życzymy im dużo miłości i szczęścia.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

aga

Więcej o: