Maliniak z "Czterdziestolatka" odzyska wzrok? "Na żywo": Kłosowski przejdzie operację

Według tabloidu 85-letni aktor przejdzie operację, dzięki której będzie mógł normalnie żyć.

Niezapomniany Maliniak z "Czterdziestolatka", Roman Kłosowski jest coraz bliżej odzyskania wzroku, informuje "Na żywo".

Pan Roman został poddany wszystkim możliwym badaniom diagnostycznym, dostępnym na świecie, w ramach schorzenia, na które cierpi - powiedziała tabloidowi dr Monika Kowalska z kliniki okulistycznej. - W styczniu planujemy kolejne badania i zdecydujemy, kiedy będziemy operować zaćmę. Jeśli wszystko się powiedzie, poprawimy widzenie obwodowe, co na pewno polepszy jakość życia.

Aktor potwierdził tę informację w tygodniu.

Byłem na konferencji okulistycznej i zaproponowano mi operację - wyznał aktor w tygodniu. - Odpoczynek mnie męczy. Chciałbym jeszcze zagrać w niejednej sztuce.

Na razie wzrok 85-letniemu aktora pogarsza się z roku na rok. Jak czytamy w Fakt.pl, Kłosowski nie radzi już sobie w codziennym życiu.

Stan zdrowia utrudnia mu nie tylko pracę - wciąż jest aktywny zawodowo - ale również zwyczajne życie. W załatwianiu codziennych sprawunków, odbieraniu telefonów musi pomagać mu sąsiadka.

Przypomnijmy, że los nie oszczędzał tego wybitnego aktora. W tym roku zmarła też jego żona. (Zobacz: Roman Kłosowski czyli Maliniak z "40-latka" prawie nie widzi, jego żona odeszła. Poruszająca historia prawdziwej gwiazdy)

Trzymamy kciuki za powodzenie operacji!

Ewa Kunicka, materiały Teatru Dramatycznego

majk

Więcej o: