• Link został skopiowany

Najseksowniejsza uczestniczka Top Model zagra w filmie: Ma być to horror a'la "Twilight", o wampirach

Modelka pożegnała się z programem, ale już wie, co chce robić dalej.
Justyna Pawlicka
TVN/X-News

W ostatnim odcinku "Top Model. Zostań modelką" z programem pożegnała się Justyna Pawlicka . Jednym z powodów było to, że jest zbyt seksowna. To jednak nie zraziło modelki, ma już plany na przyszłość.

Przygoda z modelingiem bardzo mi się spodobała. Ale póki co dostałam propozycję zagrania w filmie. Ma być to horror a'la "Twilight", o wampirach - ujawniła w DDTVN.
Justyna Pawlicka
Justyna Pawlickax-news
x-news

Co ciekawe, w tym samym filmie rolę proponowano także Natalii Siwiec. Modelka jednak odmówiła udziału w projekcie.

Natalia i Justyna spotkały się na pokazie Macieja Zienia i wspólnie śmiały się, że zaproponowano im role w tym samym filmie. Natalia jednak nie zdecydowała się na nią - powiedziała nam w Agnieszka Kawęcka , menadżerka Natalii Siwiec.
Zobacz wideo
Justyna Pawlicka
Justyna PawlickaTVN/X-News
TVN/X-News

Pawlicka nieźle radziła sobie przed obiektywem, czy równie dobrze pójdzie jej na planie filmowym?

Emes

Więcej o: