Robert Pattinson wyprowadził się od Kristen Stewart. Znamy powód ich rozstania

To musiało go zaboleć...

Robert Pattinson chyba stał się w ciągu ostatniego roku ekspertem w pakowaniu walizek. Aktor podobno wyprowadził się z wartego prawie 15 milionów złotych mieszkania swojej dziewczyny Kristen Stewart , donosi Thesun.co.uk. Oprócz wszystkich swoich rzeczy zabrał też ich dwa wspólne psy - Bear'a i Bernie'ego. To na pewno zaboli aktorkę, która jest bardzo przywiązana do swoich zwierząt.

AP/Gabriel Pecot

Bardziej zraniony jest jednak Robert, który miał zerwać z Kristen dokładnie w dniu swoich urodzin! Tak przynajmniej twierdzi źródło:

Rob chciał zrobić zdjęcie jej telefonem, gdy Kristen była pod prysznicem. Niespodziewanie na telefon przyszła ta wiadomość. Nie chciał już jej nawet widzieć. Wstał i wyszedł z mieszkania - powiedział informator.

Domyślacie się, kto wysłał Kristen SMS-a, który tak rozwścieczył Roba? Według informatora portalu był to Rupert Sanders! Kristen miała romans z tym znanym reżyserem, kiedy wspólnie pracowali przy filmie "Królewna Śnieżka i Łowca". Po długiej rozłące Kristen i Robert wrócili do siebie, ale żona Sandersa nie potrafiła wybaczyć mu zdrady. Obecnie Sandersowie są w trakcie rozwodu.

Skan Us Weekly

Może byli kochankowie postanowili do siebie wrócić? Kristen miała twierdzić, że SMS-y, które do siebie pisali były całkowicie niewinne, ale Robert podobno nie chciał jej już słuchać.

Pomimo próśb Kristen, powiedział jej tylko, żeby nie przychodziła na jego imprezę urodzinową. Był ekstremalnie zły i smutny. Nieważne, ile razy by dzwoniła czy pisała - on ma już dość. Po wszystkim, co się wydarzyło, po krzywdach jakie mu wyrządziła, jest wściekły, że znów skontaktowała się z Sandersem. Nawet jeśli ona twierdzi, że to kompletnie niewinne -  zdradza informator Thesunco.uk. - Wygląda na to, że tym razem rozstali się na dobre. On po prostu już nie może jej zaufać - dodaje.

East News

Szkoda, że na ślubnym kobiercu będziemy mogli podziwiać Roba i Kristen już tylko oglądając ich w filmie. Wygląda na to, że do siebie już nie wrócą. Lubiliście tę parę?

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.