Kolejna "sweet focia" z Wojewódzkiego. Tym razem z ZAGRANICZNĄ gwiazdą. Wiecie, kto będzie jego gościem?

Dziennikarz zaprosił do swojego programu zagraniczną gwiazdę.

Przed Kubą Wojewódzkim prawdziwe wyzwanie. Z naszym informacji wynika, że przez 11 lat prowadzenia show, z tego 7 na antenie TVN, na jego kanapie tylko raz zasiadła zagraniczna gwiazda. W 2004 roku gościł u niego zwycięzca norweskiej edycji "Idola", Kurt Nilsen. Już niedługo to się zmieni i to w naprawdę spektakularny sposób. Wojewódzki do swojego programu zaprosił bowiem boksera Mike'a Tysona , który przebywa aktualnie w Polsce. Pięściarz nagrywa reklamę napoju energetycznego - BLACK. Jeśli Wojewódzki przeżyje to spotkanie, to już będzie oznaczało niewątpliwy sukces. Prowadzący dodał na Facebooku sweet focię z bokserem. Czy właśnie teraz nagrywają program?

Kuba Wojewódzki, Mike Tyson.Kuba Wojewódzki, Mike Tyson. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Mike Tyson.Mike Tyson. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com Jednak coś nam się wydaje, że Wojewódzkiemu trzęsą się portki. Fotkę podpisał:

Kuba Wojewódzki, Mike Tyson.Kuba Wojewódzki, Mike Tyson. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

KO to skrót od bokserskiego wyrażenia "Knock Out", czyli po prostu nokaut. Ciekawe więc, kto od kogo dostanie baty i kto wygra walkę ;)

Kuba Wojewódzki.Kuba Wojewódzki. Screenz Facebook.com Screenz Facebook.com

Mike Tyson to amerykański bokser i były mistrz świata wagi ciężkiej. Pięściarz w 2000 roku stoczył walkę z Andrzejem Gołotą, ale uznaną ja za nieważną, bo Tyson był wtedy pod wpływem marihuany. Bokser nie stroni od show-biznesu: wystąpił w m.in. "Kac Vegas", w którym sparodiował samego siebie.

Rok temu, pewien dziennikarz żartował sobie z Wojewódzkiego i próbował wmówić Tysonowi, że dziennikarz nie lubi czarnoskórych osób. Bokser nie dał się jednak wkręcić i lojalnie zapowiedział, że najpierw musi wysłuchać obu stron, zanim podejmie decyzję (czytaj pobije). Obejrzyjcie filmik:

Zobacz wideo

Ciekawi jesteśmy nie tylko humoru Tysona, ale też czy zapraszanie przez Wojewódzkiego zagranicznych gwiazd, stanie się zwyczajem?

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.