Połączenie Franka Sinatry i Justina Biebera, dziewczyna układająca kubki i... Co działo się na kolejnym castingu do "Mam talent!"?

Masz już swojego faworyta?

Za nami piąty odcinek piątej edycji " Mam talent! ". Na castingu w Katowicach pojawiło się wiele utalentowanych osób. Mogliśmy oglądać akrobatów, tancerzy, śpiewaków, a także tych, którzy zaprezentowali oryginalne talenty...

Zilber MC nawijał na trzy tematy zaproponowane przez jurorów: pieluchy, seks i... rzęsorek. Chłopak poradził sobie doskonale i podbił serca jurorów (choć Małgorzata Foremniak wydawała się być niepocieszona fragmentem dotyczącym rzęsorka).

Michał, ja Ciebie kupuję - wyznała Agnieszka Chylińska, która chwilę wcześniej zaserwowała chłopakowi owację na stojąco.

MC zdobył trzy głosy na tak i możemy być pewni, że jeszcze nas zagada w kolejnym etapie.

Fot. TVN/X-news

Bajkowy klimat na scenę wprowadził Tomasz Kabis, który opowiadał o śniegu. Chociaż jego głównym talentem miała być sztuczka magiczna, to jurorzy zachwycili się głównie tym, jak mówi. Szczególnie oczarowana była przewodnicząca jury.

Że pan nie przychodzi do moich dzieci, byłaby taka cisza, gęby rozdziawione - zastanawiała się Agnieszka.

Niestety, młodego magika na ziemię sprowadził Robert Kozyra.

Myślę, że pan byłby bardzo dobrym opowiadaczem bajek. Natomiast, jeśli chodzi o te sztuczki magiczne, dobry magik nie gada, tylko ma zaskakujące sztuczki. A pan ma takie sztuczki trochę na poziomie elementarza magika - stwierdził juror.

Tomasz otrzymał tylko jeden głos na "tak" - od Agnieszki Chylińskiej.

Fot. X-News/TVN/G.PRESS

Artur Świrad rozbawił przewodniczącą jury swoim śmiechem i... nazwiskiem. Przyszedł do programu, aby pokazać, jak potrafi stepować, jednak postanowił także śpiewać, co nie do końca wyszło mu na dobre. Mimo wszystko jurorzy postanowili dać mu szansę i chłopaka zobaczymy w kolejnym etapie.

Połączenie Franka Sinatry i Justina Biebera - stwierdził Marcin Prokop.

Zgadzacie się z nim?

TVN/G.PRESS/X-NEWS

Śpiewający panowie z M.E.M. powinni jeszcze trochę poćwiczyć... Mogliby uczyć się od ośmioletniej Kingi, która chce zostać diwą operową, Agaty, która wykonała unplugged przebój Jesse J, czy Klaudii, przed którą czapkę chciała zdejmować Agnieszka Chylińska.

Ciekawym występem był pokaz Mikołaja Berłowskiego - bezrobotnego polonisty, który zachowywał się, jak... psychofan Agnieszki Chylińskiej.

Tak Agnieszko, tak Chylińsko moja czarno-żółta pszczółko - to brzmiało dość osobliwie.

Fot. X-News.pl

Jednak największymi gwiazdami dzisiejszego odcinka byli Ci, którzy zaprezentowali oryginalne talenty - Patryk, który pokazał, że po pierwsze: mężczyźni mogą tańczyć na rurze, po drugie: nie musi się to kojarzyć z tanimi klubami. Jurorzy byli zachwyceni jego występem, artystycznym pokazem, jaki im przedstawił.

Dla mnie jesteś genialny - wyznała Agnieszka Chylińska.

Kasia Rodzach... układa kubki i jest naprawdę niesamowita! To, w jakim tempie przekładała je, budowała z nich wieże naprawdę robi wrażenie! Kotek jest ciekawy, co dziewczyna pokaże nam w kolejnych etapach.

TVN/x-news

Warto pamiętać także o Dawidzie Bryniarskim - tancerzu, który z powodzeniem mógłby być także aktorem, czy showmanem, a także o Barbórkach - paniach, które jeszcze pokażą, na co je stać (Kotek, podobnie jak jurorzy, czeka na kankana w ich wykonaniu :)).

nn

Więcej o: