Piotr "Dymek" Dymała nie powinien być w "Bitwie na głosy"?

On jest już sławny!

Piotr Dymała , zwany Dymkiem, to wokalista znany zarówno telewizyjnej, jak i internetowej publiczności. Zajął drugie miejsce w polsatowskiej "Fabryce gwiazd", a teraz postanowił zawalczyć w " Bitwie na głosy " w drużynie chłopaków z Afromental.

screen z TVP, Dymekscreen z TVP, Dymek screen z TVP

W pierwszym odcinku "Bitwy..." nikt nie wspomniał o jego dotychczasowych osiągnięciach, jednak na stronie programu pojawiły się informacje o jego sławie, występie na Top Trendy 2009 oraz tworzeniu debiutanckiej płyty. Media zaczęły zadawać pytania, czy osoby, które są już znane i ich talent został potwierdzony na licznych festiwalach powinny występować w programie i zajmować miejsce innym zdolnym, lecz nieodkrytym wokalistom?

Piotr 'Dymek' Dymała.Piotr "Dymek" Dymała. KAPIF

Byliśmy ciekawi, czy regulamin programu dopuszcza udział znanych wokalistów w roli uczestników. Okazało się, że tak, producenci już od pierwszych odcinków powtarzali, że artyści mogą zapraszać do swoich drużyn przyjaciół, członków rodziny, kogo zechcą. Cel jest jeden - wygrać i przeznaczyć pieniądze na cel charytatywny.

A że przy okazji ktoś zajmuje się muzyką na życie, nie tylko hobbystycznie, to nic w tym złego. Mówiliśmy o tym zawsze otwarcie. Wiele osób mówi o swoich dokonaniach w programie i nikt z tego nie robi tajemnicy. Jest to jedną z zasad programu, że gwiazdy kompletują swoje zespoły również z osób im znanych - powiedziała Hanna Krawczyńska z Mastiff Media Polska.

Dymek ma na swoim koncie także, dobrze wszystkim znany teledysk:

 

Przypominamy, że z Kamilem Bednarkiem występowała jego siostra oraz Monika Biczysko, która śpiewa zawodowo, z Maćkiem Miecznikowskiem - kolega ze studiów i wokalistka Weronika Korthals, z Natalią Kukulską wystąpiła jej chórzystka Kasia Dereń, z Braćmi Golec - ich bratanica, z Mezem - Vito, z którym od lat koncertuje. Zatem udział Dymka w programie nie łamie regulaminu.

Czy wydaje się Wam, że takie praktyki nie pozwalają na odkrywanie nowych talentów?

AK

Czy znani wokaliści powinni brać udział w programie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.