Żona Ruperta Sandersa w świetnej formie! Kolejny raz bez obrączki...

Podczas gdy załamana Kristen Stewart siedzi w domu, płacze i objada się czipsami, a Robert Pattinson szuka pocieszenia w szalonych imprezach, po drugiej stronie barykady - w małżeństwie Ruperta Sandersa i Liberty Ross - spokojnie... A może tylko na pozór?

Paparazzi dostrzegli niedawno Liberty Ross, kiedy wybrała się na drobne zakupy. Wyglądała olśniewająco i była bardzo pewna siebie. W ogóle nie przypominała stereotypowego obrazka zdradzonej żony i matki.

Stylowa, spokojna, zadowolona. Ale jest coś, czego znów brakuje na jej dłoni. Liberty kolejny raz pojawiła się w miejscu publicznym bez obrączki... Wcześniej zrobiła to bezpośrednio po wybuchu skandalu ze zdradą jej męża.

Liberty Ross z dziećmi.Liberty Ross z dziećmi. Forum

Czyżby więc doniesienia o tym, że coraz częściej spotyka się ze swoim prawnikiem i rozważa złożenie pozwu rozwodowego, miałyby być prawdziwe? Liberty wygląda na pewną siebie i zdecydowaną kobietę, która nie toleruje zdrady. Choć były takie momenty, w których wydawało się, że ona i Rupert spróbują jednak popracować nad małżeństwem, Liberty chyba jednak się na to nie zdecyduje.

Szkoda tylko ich dzieci...

Rupert Sanders z rodziną.Rupert Sanders z rodziną. AP

Mau

Zobacz także:

Żona Ruperta Sandersa zdjęła obrączkę! BĘDZIE ROZWÓD?

Żona Ruperta Sandersa ZABRONIŁA MU nakręcenia drugiej części filmu "Królewna Śnieżka i Łowca"!

Zbigniew Hołdys broni Kristen Stewart w "Newsweeku"

Więcej o: