Katie Holmes wróciła do pracy. Zagra w sztuce na Broadway'u!

Aktorka znów może rozwijać się zawodowo.

Katie Holmes postanowiła dokonać całkowitej rewolucji w swoim życiu. Po tym, jak zdecydowała się odejść od Toma Cruise'a, stawia na córkę i karierę. Zaborczy mąż nie pochwalał aspiracji Katie i nie wspierał jej w rozwoju kariery filmowej i teatralnej. Według Cruise'a, Katie nie musiała starać się o pozycję i wolał, aby pozostała w cieniu.

Tom Cruise, Katie Holmes. Tom Cruise, Katie Holmes.  PrPhotos

Aktorka chciała podbić nowojorski Broadway, ale praca w wymarzonym miejscu wiązałaby się z częstymi wyjazdami. Teraz, kiedy Holmes przeprowadziła się do Nowego Jorku, nic nie stoi na przeszkodzie. Aktorka nareszcie będzie mogła realizować się zawodowo. Podobno nie chce tracić więcej czasu i już teraz pojawia się na castingach do przyszłościowych produkcji. W przeciągu zaledwie kilku dni udało jej się otrzymać rolę w sztuce "Dead Accounts" Theresy Rebeck, którą wyreżyseruje Jack O'Brien.

Katie HolmesKatie Holmes X17ONLINE.COM/T/X17online.com

Katie Holmes ma się wcielić w postać Lorny, trzydziestokilkuletniej kobiety mieszkającej z rodzicami w Cincinnati. Premiera zaplanowana jest na najbliższe tygodnie w Music Box Theatre. To nie będzie pierwszy występ na Broadwayu dla Holmes. Aktorka zadebiutowała tam w 2008 roku w sztuce Arthura Millera "All My Sons" i zebrała bardzo przychylne recenzje.

Katie Holmes.Katie Holmes. AP/Stuart Ramson

Czy i tak będzie tym razem? A może to medialny szum pomaga jej w powrocie do zawodu? Jak sądzicie?

Pat

Zobacz wideo

Zobacz także:

Korwin Piotrowska: macie dziwny pociąg do AGRESJI! Znudziły jej się medialne wojenki?

Katie Holmes wyśle córkę do katolickiej szkoły! Podjęła decyzję bez Toma?

Tom Cruise i Katie Holmes zawarli ugodę! Co z Suri?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.