Syn Stallone'a HANDLOWAŁ LEKAMI? Czy znamy PRZYCZYNĘ jego ŚMIERCI?

Matka zmarłego i policja ujawniają nowe fakty.

Detektyw, którego niedawno wynajął Sylvester Stallone do zbadania okoliczności śmierci swojego syna, chyba będzie miał pełne ręce roboty. Jeden ze stróżów prawa zaangażowanych w śledztwo zdradził portalowi tmz.com , że zachodzi poważne podejrzenie, iż Sage Stallone handlował lekami niewiadomego pochodzenia. I to na skalę hurtową.

Sylvester Stallone i Sage StalloneSylvester Stallone i Sage Stallone Sylvester Stallone i Sage Stallone

W jego mieszkaniu znaleziono 60 wielkich butelek po Vicodinie. Każda z nich fabrycznie zawierała 500 tabletek. Opakowania były jednak puste. Gdzie podziało się zatem 30 tysięcy tabletek leku? Czy młody Stallone miał w domu nielegalny skład specyfiku? Jeśli nie, to skąd wzięły się tam butle po lekach, najprawdopodobniej przemyconych zza granicy?

LekiLeki Fot. Jacek Babiel / Agencja Wyborcza.pl

Vicodin to handlowa nazwa hydrokodonu, środka przeciwbólowego silniejszego nawet od morfiny. W USA można go dostać tylko na receptę. Medykament jest owiany złą sławą - bardzo łatwo się od niego uzależnić. Do takiego nałogu przyznał się między innymi Eminem, a serialowy dr House jest uzależniony właśnie od Vicodinu.  Policja raczej wyklucza hipotezę, że Sage sam zażywał lek. Jedną z oznak uzależnienia jest wychudzenie organizmu, a syn Stallone'a był w dobrej formie fizycznej.

Sage Stallone, Amy Brenneman, Sylvester Stallone.Sage Stallone, Amy Brenneman, Sylvester Stallone. fot. REUTERS

Matka Sage'a i pierwsza żona Sylvestra Stallone'a, Sasha Czack, ma też własną teorię co do przyczyn śmierci syna. Wyjawiła, że dwa tygodnie przed wypadkiem Sage przeszedł bardzo niebezpieczny zabieg dentystyczny. Usunięto mu aż pięć zębów.

Ostrzegałam go, że taka operacja wiąże się z wielkim ryzykiem, że powinien usuwać zęby etapami. - mówi Czack - Znam wiele przypadków śmierci pacjentów po takich operacjach...

Sylvester Stallone, Sage StalloneSylvester Stallone, Sage Stallone fot. AP

Sage chciał jednak pozbyć się wszystkich popsutych zębów za jednym zamachem. Według jego matki syn mógł przeżywać tak okropny ból, że nie był w stanie wyjść z domu. Sasha Czack przypuszcza, że 36-latek nieświadomie przedawkował środki przeciwbólowe. Co jednak stało się z resztą leków? 30 tysięcy tabletek to niewyobrażalna ilość... i prawdziwy majątek na czarnym rynku.

tommy

Zobacz także:

Stallone wynajął DETEKTYWA! Ma sprawdzić okoliczności śmierci jego syna Stallone wydał oświadczenie po śmierci syna: Nie ma większego bólu! Syn Stallone 'a nie żyje: Najnowsze doniesienia o tragedii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.