Casillas, Reina, Pique. Co hiszpańscy piłkarze jedli w Polsce?

Reprezentanci Hiszpanii pogodzili się dzięki obsłudze polskiego hotelu!

Reprezentanci Hiszpanii rozpoczęli już zasłużone urlopy, a my ciągle żyjemy ich pobytem w Gdańsku! Dowiedzieliśmy się, jak piłkarze spędzali swój czas w Polsce.

Początkowo mistrzowie Europy byli podzieleni na piłkarzy Barcelony i Realu - do posiłków siadali osobno, mieli także oddzielnych kucharzy. Jednak podczas pobytu w Gdańsku Hiszpanie mogli liczyć na liczne atrakcje, które ich scementowały.

Zorganizowaliśmy na przykład dla nich seminarium piwne prezentujące proces warzenia piwa w naszym minibrowarze - powiedziała w rozmowie z portalem trojmiasto.gazeta.p l Karolina Wójcik, dyrektor hotelu Gdańsk, w którym mieszkali zwycięzcy.

Hiszpanie na jedną z pomeczowych kolacji zażyczyli sobie typowe polskie potrawy.

Podaliśmy zupę z borowików, kaczkę, deser z pomidorów na słodko - powiedziała dla Gazeta.pl Trójmiasto Karolina Wójcik.

Obsługa hotelu traktowała piłkarzy z wyjątkowym profesjonalizmem. Powstały dystans starał się przełamać gorącokrwisty Hiszpan.

Cassilas sam podchodził do pracowników i proponował im wspólne zdjęcie i autograf - powiedziała w rozmowie z portalem dyrektor hotelu.

Piłkarze także bez przerwy wypytywali obsługę o to, co polskie, gdańskie i ciekawe do zobaczenia. Mamy nadzieję, że Polska przypadła Hiszpanom do gustu i jeszcze do nas zawitają. Czy nie chcielibyście jeszcze raz spotkać w naszym kraju dziewczyny Gerarda Pique , Shakiry , która zawsze gorąco kibicuje mu na trybunach?

Więcej przeczytacie na Trojmiasto.gazeta.pl

Baisha

Zobacz także:

Dowbor padł, Adamczyk zasłabł, a Sykut się popłakała, czyli POMÓR na triathlonie!

Andres Iniesta i Anna Ortiz wzięli ŚLUB! Kto pojawił się na ceremonii?

Gwiazdy grają w piłkę. Kto wygrał mecz w Międzyzdrojach? [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.