Madonna nie zamierza ułatwiać debiutu swojej córce

Wiele gwiazd robi wszystko, aby wypromować swoje utalentowane dzieci. Wokaliści ułatwiają swoim córkom i synom debiut w branży muzycznej, aktorzy szukają dla nich ról w filmach i serialach. Madonna nie ma takich planów. Jeśli Lourdes chce występować - na sławę musi zapracować sama!

15-letnia córka Madonny wybiera się razem z nią w trasę koncertową. Jako że od lat uczy się tańca i śpiewu, bardzo liczyła na to, że matka umożliwi jej przy tej okazji muzyczny debiut na scenie. Królowa pop rozważała taką możliwość, ale teraz zdecydowała, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli Lourdes pozna pracę nad koncertami "od kuchni" - będzie pracować w garderobie tancerzy.

Skąd taka decyzja? Ma ona dwa powody. Po pierwsze - z Madonną skontaktował się ojciec Lourdes i oznajmił, że nie chciałby, aby córka wokalistki miała w życiu "zbyt łatwo". Według niego uniemożliwianie swojemu dziecku samodzielnej pracy na sukces jest mało wychowawcze. Po drugie - piosenkarka zabraniając 15-letniej Lourdes występu może ją ukarać za skandal, który miał niedawno miejsce. Była bardzo zaskoczona, kiedy zobaczyła zdjęcia córki z papierosem!

Nietrudno się domyślić, że nastolatka świetnie sobie poradzi w show-biznesie bez pomocy mamy. Media od dawna się nią interesują. Już dziś ma m.in. własną linię kosmetyków!

Jak oceniacie decyzję Madonny?

Mau

Zobacz także:

Zapach od Madonny w sklepach już w kwietniu!

Madonna szuka pomocy u młodszych koleżanek?

Madonna: Lady GaGa ma na moim punkcie obsesję

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.