• Link został skopiowany

Wojewódzki naśmiewa się z Kammela

Przyjaciele i niezgoda.
Kuba Wojewódzki ma klawe życie. Jest twarzą TVN-u, świetnie zarabia, gra w teatrze i do tego jeszcze ma audycję w radia Eska Rock. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko kobiety. Na premierze 'Ślubów Panieńskich' showman przybył sam. Na premierę podwiózł go Tomasz Kammel.
kapif

Tomasz Kammel i Kuba Wojewódzki to wierni przyjaciele. Znają się jeszcze z czasów pracy w TVP. Każdy poszedł w swoja stronę, ale ich znajomość przetrwała próbę czasu. Nie oznacza to, że Wojewódzki nie potrafi krytycznym okiem spojrzeć na wiernego kumpla.

W najnowszej "Polityce" wręcz śmieje się z nowego pomysłu Kammela, czyli jego radiowego programu:

Ruszyły jesienne rotacje w stacjach radiowych. Tomasz Kammel, prezenter Programu 2 TVP, został nowym głosem w Radiu Złote Przeboje. Tomasz będzie prowadził program "Kammel Show" w niedzielę rano. Podobno mają go odwiedzać celebryci. W niedziele? Rano? Chyba że partnerem strategicznym zostanie izba na Kolskiej.

Mocne. Pytanie tylko - co w tym śmiesznego? Czyżby Wojewódzki mierzył swoją miarę innych celebrytów?

Buka

Zobacz także:

Gwiazdy na plaży: Steczkowska, Skrzynecka, Kammel...

Nie wyglądają na swoje lata cz. 2

Tomasz Kammel kończy 40 lat!

Więcej o: