Ślubne przygotowania Justina Timberlake

Babcia już planuje mu wesele...

Co prawda Justin Timberlake jeszcze nie oświadczył się swojej dziewczynie Jessice Biel , ale to wcale nie przeszkadza jego babci Sadie Bomar w planowaniu parze wesela. Sadie powiedziała prasie:

Chcę tylko, żeby byli szczęśliwi. Justin powinien pobrać się za domem w ogrodzie swojej mamy Lynne w Tennessee. Jest tam dużo miejsca i rosą śliczne kwiaty. Jessica jest naprawdę słodka. Jest w jego wieku i uważam, że ich osobowości są bardzo do siebie podobne.

Przyjaciel Justina twierdzi, że artysta wspominał wielokrotnie o ślubie , ale nie ma pojęcia, że jego rodzina już planuje mu wesele:

Justin zaczął mówić głośno o ślubie dość niedawno. Jego rodzina była w niebo wzięta i natychmiast zaczęli planować mu jego wielki dzień. Nie wiem, czy Justin w ogóle wie coś o tych planach.

W czerwcu paparazzi wypatrzyli Justina podczas poszukiwań pierścionka zaręczynowego dla Jessicki . O pomoc piosenkarz prosił też bliskich przyjaciół Jess, którzy mieli ponoć pomóc mu wybrać idealny kamień. Wszystko więc wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami.

MK

Więcej o: