Justin Timberlake podobno postanowił się w końcu oświadczyć Jessice Biel ! Źródło z otoczenia artysty doniosło prasie:
Justin myśli o małżeństwie i dzieciach. Po raz pierwszy w swoim życiu czuje, że jego życie jest ustabilizowane i chce zapytać Jessicki, czy za niego wyjdzie. Jest z nią bardzo szczęśliwy - spędzili ostatnio trochę czasu osobno, bo Justin pracował z Madonną nad jej nową płytą i wtedy zrozumiał, że Jessica jest osobą, z którą chce spędzić resztę swojego życia.
Źródło dodało, że Justin myśli już o weselu i zastanawia się nad popłynięciem na Mustique - prywatną wyspę na Karaibach:
Pomimo, że Justin całe życie spędził w świetle reflektorów, chce, aby ten jeden dzień pozostał prywatnym wydarzeniem. Sprowadzenie wszystkich przyjaciół i rodzin na Mustique będzie kosztowało fortunę, ale nie można przecież przyczepić metki z ceną na czyichś uczuciach.
Justin i Jessica zaczęli się spotykać w styczniu 2007 roku. Było to krótko po zakończeniu czteroletniego związku Justina z Cameron Diaz. Właśnie, ciekawe co na to wszystko Cameron? Z kolei kotek.pl zastanawia się czy Jessica nie jest w ciąży.
MK