Mąż Amy Winehouse chce uciec z inną kobietą!

Amy Winehouse cały czas zaprzecza wszelkim plotkom dotyczącym rozwodu, jednak jej mąż, Blake Fielder-Civil ma swój własny plan - kosztowne porozumienie rozwodowe i ucieczkę z inną kobietą!

Podczas, gdy Amy Winehouse dobrze się bawi na wolności, jej uwięziony mąż również nie próżnuje. Według dziennika the Sun powołującego się na swoje dobrze poinformowane źródła, już od jakiegoś czasu Blake'a odwiedza pewna nieznajoma kobieta, której, według nie do końca potwierdzonych jeszcze informacji, mąż Amy wyznał miłość i przedstawił swój podstępny plan:

Powiedz tylko słowo, a zostawię Amy. Kocham cię bardziej, niż kiedykolwiek mógłbym kochać moją żonę. Jesteś wszystkim, co się dla mnie liczy. Zostawię Amy i nie wyobrażasz sobie nawet, jacy będziemy bogaci, ale musisz za mnie wyjść. Obiecaj, że to zrobisz, a będziemy szczęśliwi.

Nie wiadomo, jakim cudem the Sun wszedł w posiadanie zacytowanego powyżej fragmentu nagrania, które najwyraźniej pochodzi z jednego z widzeń Blake'a z tajemniczą nieznajomą. Co do planowanego "bycia bogatym", to informator dziennika twierdzi, że Civil upatrzył sobie 3 miliony funtów z szacowanej na 10 milionów fortuny Amy, a w procesie rozwodowym będzie powoływał się na wielokrotne przypadki niewierności swojej żony w trakcie jego pobytu w więzieniu.

A nawiązując do tematu, to jak właściwie Blake przyjął informacje o związku swojej żony z asystentem jej menagera Alexem Haines'em? W ostatnio udzielonym wywiadzie w odpowiedzi na to pytanie stwierdził on łamiącym się głosem krótko i zwięźle:

Upier***ę mu obie ręce!

Przyznacie sami, że to dość emocjonalna wypowiedź jak na faceta, który kocha inną kobietę?

MK

Więcej o: