List do Beckhamowej: Kup se stanik!

Victoria Beckham nie lubi nosić stanika. A "Us Magazine" chyba nie lubi Victorii Beckham. Napisali do niej list otwarty zaczynający się od słów: Droga Victorio "Posh" Beckham, Musimy to z siebie wyrzucić: nie ma nic eleganckiego (Posh = elegancki, przyp. red.) w zapominaniu o założeniu stanika, kiedy ganiasz w cienkich t-shirtach.
Dla nas to oczywiste, że noszenie stanika może ci się wydać dziwnym pomysłem - podobnie jak futbol amerykański więc pozwól, że ci wyjaśnimy: masz 32 lata i fajne piersi, które lubią oddychać. Ale jak dalej będziesz unikać stanika, to za 5 lat będziesz tam miała dwa wahadła zwisające z obojczyków a twój kochaś David Beckham może je pomylić ze swoimi torbami na piłki.
Po prostu martwimy się o ciebie i mamy nadzieję, że weźmiesz sobie nasze rady do serca.
Z poważaniem Usmagazine.com

Sprawę opisał również serwis www.zczuba.pl w swojej bardzo ciekawej rubryce pt. The Beckhams. Myśmy o tym "problemie" pisali już wcześniej .

Panowie (i panie) z Us Magazine - zajmujcie się lepiej biustami swoich żon (albo swoimi). A o Waszym przedowcipnym liście Borat powiedziałby: This letter was veryfunnynot.

Poza tym Posh Spice czasem zakłada (ubiera, nosi) stanik:

Czy mam na sobie biustonosz? (Photorazzi)

Victoria Beckham (Photorazzi)

Więcej o: