Co się dzieje z Kasią Bujakiewicz?!

Aktorka nie lubi "warszawki", dlatego zniknęła z mediów.

Osoby, które marzą o zaistnieniu w show-biznesie, muszą pogodzić się z przeprowadzką do Warszawy. Czy to im się podoba czy też nie. Życie w stolicy jest drogie, ale tylko tutaj można pokazać się szerszej publiczności. Kasia Bujakiewicz popularność zdobyła dzięki serialom "Magda M." i "Na dobre i na złe". N a plany zdjęciowe tych produkcji dojeżdżała pociągami, ponieważ nigdy nie chciała mieszkać w Warszawie. Kasia wolała znosić trudy podróży, niż opuszczać swój rodzinny Poznań.

Ona nie znosi warszawskiego stylu życia, imprez dla nadętych ludzi, którzy uważają się za dużo lepszych od innych. Kaśka chce żyć jak każda normalna kobieta, która nie ma problemu ze śledzącymi ją paparazzi, i w Poznaniu ma na to szansę - powiedziała tygodnikowi "Gwiazdy" przyjaciółka Kasi.

Kasia już od dłuższego czasu nie pojawia się w Warszawie, a co za tym idzie, brak jej w mediach. Aktorka postawiła teraz na miłość. Bujakiewicz związała się z prawnikiem Piotrem Maruszewskim, który pomógł jej kupić 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu. Kasię pochłania teraz urządzanie nowego lokum. Cóż świadomie skazuje się na niebyt telewizyjny. Przynajmniej będzie miała teraz święty spokój.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.