Kolejny romansik w "Fabryce gwiazd"!

Martyna Melosik gra na dwa fronty.

W "Fabryce gwiazd" robi się naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą Piotra Dymały , który po odejściu Julity Woś zainteresował się Martyną Melosik. "Związek" Piotrka i Martyny wydaje się bardzo poważny. Ostatnio gdy para leżała razem w łóżku Piotrek powiedział:

Jeśli zachciałabyś zostać moją żoną, to chciałbym w takim razie żeby to się stało jak najszybciej!

Na stronie "Fabryki gwiazd" znaleźliśmy zdjęcia na których wyraźnie widać, że para ma się ku sobie. Piotrek to nie jedyny mężczyzna, który wzdycha na widok Martyny. Ostatnio Melosik wyznała Agacie Majcherek, że tuż przed wejściem do Akademii "ktoś" wyznał jej miłość. Zrobił to w bardzo romantyczny sposób. Wysłała jej SMS-a. Z relacji Martyny wynika, że jest to bardzo bliska jej osoba . Dziewczyna dała do zrozumienia koleżance, że kocha tego mężczyznę. Melosik wyznała również, że bardzo zraniła tę osobę, ale cieszy się na myśl o tym, iż już w grudniu się z nią zobaczy. Dopiero jak facet zobaczy jej pocałunki i uściski z Dymałą może poczuć się zraniony.

Wracając do rywalizacji uczestników to już jutro okaże się czy z programu odpadnie Nina Kodorska czy Marta Maćkowska . Na otarcie łez po przegranej uczestniczka będzie mogła wysłuchać występu Lutrici McNeal.

Lutricia McNeal - Perfect Love

Więcej o: