Kwaśniewska już zerwała zaręczyny?!

Ola na imprezach pojawia się bez narzeczonego i bez pierścionka. Wojtek już jej się znudził?

Ola Kwaśniewska dwa miesiące temu przyjęła oświadczyny Wojtka Szuchnickiego . Gdy gazety zaczęły rozpisywać się o ewentualnej dacie ślubu pary, Ola przestała pokazywać się z Wojtkiem na imprezach. Przychodziła z mamą i przyjaciółkami, a nie z narzeczonym. Brak Wojtka można było tłumaczyć faktem, że chłopak mieszka w Gdańsku i prowadzi tam swoją firmę, dlatego nie zawsze ma możliwość chodzić z narzeczoną na bankiety. Tylko jak wytłumaczyć to, że Ola już kilka razy pojawiła się bez pierścionka zaręczynowego? Szuchnicki zupełnie się tym nie przejmuje.

Może nie pasował jej do kreacji? Zupełnie nie przywiązuje do tego wagi. Ola zresztą też nie, w pewnym sensie zaręczyliśmy się dla tradycji. Zaręczyny wcale nie oznaczają rychłego ślubu. To nie jest tak, że już za rok wyprawiamy wesele. Do takiej ceremonii należy się starannie przygotować. Nie chce zasłaniać się brakiem czasu, ale teraz mamy oboje z Olą bardzo dużo zajęć -mówi magazynowi "Show" Wojtek.

Ola Kwaśniewska, Wojciech SzuchnickiOla Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki/KK/Forum

Jak byśmy słyszeli Cichopek i Hakiela. Oni też zawsze mówili, że nie mają czasu. Dopiero dwa lata po zaręczynach, stanęli na ślubnym kobiercu. W przypadku Oli i Wojtka nastąpi to chyba szybciej. Wiadomo, że pani Jolanta, która ma bardzo duży wpływ na Olę, marzy o ślubie córki i wnuku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.