Foremniak i Chylińska zamieniły się rolami!

Gosia w końcu pokazała pazura.

W programie "Mam talent" podziwiamy nie tylko utalentowanych ludzi, ale też obserwujemy metamorfozy gwiazd. Na naszych oczach rozgrywa się "dramat" Agnieszki Chylińskiej , która z drapieżnej wokalistki, przeobraża się w wrażliwą i łagodną jurorkę. Odwrotnie sytuacja wygląda z Małgorzatą Foremniak . To właśnie znana aktorka miała być tą spokojną, dobrą jurorką, która pochwali uczestnika nawet wtedy, gdy będzie okropnie fałszował. To ona miała być przeciwieństwem wrednej Agnieszki. Już po paru odcinkach zaobserwowaliśmy, że wcale tak nie jest. Zarówno Kuba jak i Agnieszka złagodnieli. Uczestnicy boją się najbardziej opinii Gosi! Aktorka jest ostra w ocenach i czasami wręcz złośliwa!

Agnieszka Chylińska, Małgorzata ForemniakAgnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak/kapif

Jak ludzie zareagują na nowy wizerunek Foremniak ? Większość osób zawsze utożsamiała Gosię z jej serialową bohaterką Zosią z "Na dobre i na złe". Dla nas aktorka już w programie "Taniec z gwiazdami" udowodniła, że ma niewiele wspólnego z postacią, którą gra. Gosia na parkiecie i poza nim była drapieżna, zdecydowana i pewna siebie. Zosia jest słodka, wrażliwa i trochę nijaka.

Ludzie oglądając " Mam talent " przeżyli szok, gdy nagle okazało się, że Gosia w rzeczywistości nie przypomina nawet w połowie postaci, którą gra. To najlepiej świadczy o tym, że jest dobrą aktorką. My cieszymy się, że Gosia w końcu pokazała swoją prawdziwą twarz.

Więcej o: