Piotr Kraśko w "Wiadomościach" od 7 maja

Piotr Kraśko nie może już doczekać się swojego debiutu w "Wiadomościach". Kraśko musiał uzbroić się w cierpliwość, bo władze stacji już dwukrotnie przesuwały termin pierwszego wydania serwisu, który ma poprowadzić. Piotr Kraśko pojawi się na wizji 7 maja, a kiedy Hanna Lis?

Na początku maja TVP rozpocznie kampanię reklamową, w której będzie informowało o kluczowych zmianach w "Wiadomościach". Chodzi o przedstawienie ludziom dwóch nowych prowadzących. O ile data debiutu Piotra Kraśko w "Wiadomościach" jest już ustalona, o tyle losy Hanny Lis w Jedynce: nie. Hanna podpisała umowę z TVP, ale postawiła warunek, że razem z nią mają przejść do "Wiadomości" reporterzy Polsatu.

Kraśko 7 maja poprowadzi 'Wiadomości'!Kraśko 7 maja poprowadzi 'Wiadomości'! hanna lis/kapif

Niestety władze Jedynki ostatecznie nie dogadały się z ekipą dziennikarzy Polsatu. Hannę Lis bardzo ta informacja zasmuciła, ale w rozmowie z "Faktem" dziennikarka zaznaczyła, że nie ma zamiaru się wycofać z prowadzenia "Wiadomości". Ją też zobaczymy na antenie w maju, ale nie ustalono jeszcze konkretnej daty debiutu Hanny.

Więcej o: