Koniec kariery telewizyjnej Rafała Maseraka?

Jeszcze dwa lata temu plakaty Rafała Maseraka wisiały nad łóżkami wielu polskich nastolatek. Tancerz gdziekolwiek się pojawił, nie mógł odpędzić się od fanek. Co zatem spowodowało, że Rafał tak szybko pożegnał się z 7 edycją "Tańca z gwiazdami"?

Rafał Maserak dwukrotnie dotarł do finału programu "Taniec z gwiazdami" . Za pierwszym razem finałowy taniec zaprezentował z Małgosią Foremniak, a za drugim z Olą Kwaśniewską. Maserak marzył o tym, że wygra swoją upragnioną Kryształową Kulę w 7 edycji show TVN. Tak się jednak nie stało, bo tancerz pożegnał się z show już w trzecim odcinku programu.

Co dalej z Rafałem Maserakiem? Mamy dziwne przeczucie, że to już koniec jego kariery telewizyjnej. Maserak zachwycał swoją energią i urodą w 2 i 3 edycji programu, ale gdy w kolejnych wydaniach show na horyzoncie pojawili się równie przystojni i utalentowani tancerze, tacy jak Stefano Terrazzino, Rafał poszedł w odstawkę. W dużej mierze sam jest sobie winien. Jego romans z Małgorzatą Foremniak, nie przysporzył mu kolejnych wielbicielek. W końcu trudno oczekiwać, że facet który rozbił małżeństwo będzie nagle ulubieńcem publiczności.

Rafale mamy propozycję - zajmij się treningami tańca towarzyskiego i turniejami dla zawodowców. Masz na swoim koncie tytuł vice-mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, więc czas żeby zdobyć mistrzostwo. Właśnie tego Plotek Ci życzy...

Więcej o: