• Link został skopiowany

Robert Kubica i jego dziewczyna

Sensacja! Robert Kubica w końcu pokazał światu swoją wybrankę. Ma na imię Edyta, jest blondynką, znają się już 3 lata. Poznali się, gdy Robert leżał w szpitalu ze złamaną ręką. Edyta, siostra kierowcy rajdowego Łukasza Witasa, często go tam odwiedzała. Tak zrodziło się uczucie. Jest zakochany po uszy - mówią przyjacielePara spędziła ostatnie kilka na Sardynii. Romantyczny wypad? Nie bardzo - oglądali rajd.
Superexpress 23 maja 2007
Superexpress 23 maja 2007

Jak donosi "Superexpress" Kubica nie ogląda się za supermodelkami, które zawsze krążą wokół kierowców Formuły 1. Robert podczas weekendów jest skoncentrowany tylko na startach. Wolny czas, w miarę możliwości, spędza z Edytą.

Przypominamy, że jedną z "supermodelek F1" była Katie Price aka Jordan . Coś się nam wydaje, że nie jest to dziewczyna w typie Roberta. I vice versa - Peter Andre , mąż Katie, ma zupełnie inną osobowość.

Katie Price i Peter Andre:

Peter Andre i Jordan (Eastnews/Splashnews)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: