Córka Zofii Ślotały zabawiła się w makijażystkę i pomalowała mamę. Rania nie żałowała brokatu. Wyszło dość oryginalnie

Zofia Ślotała nie próżnuje w domu. Wychowanie dwójki dzieci wymaga od niej wielu poświęceń, także urodowych, co zaprezentowała niedawno na Instagramie.

Zofia Ślotała zastosowała się do rządowych zaleceń i przebywa obecnie w domu. Stylistka ma przed sobą nie lada wyzwanie, ponieważ spędza czas w towarzystwie swoich pociech, które szybko się nudzą i co chwila potrzebują nowej rozrywki. Niedawno córka Zofii postanowiła zadbać o jej wizerunek i stworzyła dla niej bajkowy makijaż. Jak jej poszło?

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Zofii Ślotały zrobiła jej kolorowy makijaż

Zofia Ślotała nawet podczas izolacji nie zwalnia tempa i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie dzieli się szczegółami swojej pracy, ale internauci znajdą na jej profilu sporo szczegółów z życia prywatnego. Gwiazda co chwila zamieszcza nowe zdjęcia i pokazuje  obserwującym swoją codzienność. Ślotała to spełniona mama dwójki dzieci i wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo daje jej mnóstwo radości. W tym trudnym czasie projektantka dzieli się radami na to, jak w kreatywny sposób spędzić czas z dziećmi. Co chwila pojawiają się kolejne pomysły na zabawę. Ostatnio na InstaStories pochwaliła się makijażem, który wykonała jej córka - Rania Konstancja. Nie zabrakło pełnej palety barw i brokatu. 

Mam to szczęście, że mieszka ze mną moja personalna makijażystka i fryzjerka, która dzisiaj zadbała o mój look  - zażartowała na InstaStories.

Zofia ŚlotałaZofia Ślotała screen z instagram.com/miss_si

Wygląda na to, że córka Zofii ma zadatki na makijażystkę z prawdziwego zdarzenia! Egzotyczne imię dziewczynki to ukłon w stronę syryjskiego pochodzenia jej ojca - Kamila Haidara. Rania to imię arabskiego pochodzenia, które nosiła między innymi królowa Jordanii.