Pracownicy narzekali na Ellen DeGeneres. Teraz ich słowa potwierdza NikkieTutorials. Prezenterka nawet się z nią nie przywitała

NikkieTutorial oceniła atmosferę na planie show Ellen DeGeneres. Potwierdziła nieprzychylne słowa pracowników prezenterki.

Program Ellen DeGeneres z chęcią oglądany jest przez miliony widzów, a na kanapie zasiadają największe gwiazdy światowego kina, sceny muzycznej, czy wielu innych dziedzin. Niestety od pewnego czasu docierają na jego temat negatywne komentarze. Najpierw krytycznie wypowiedzieli się o prowadzącej byli pracownicy, przytaczając na Twitterze złe wspomnienia związane z pracą na planie, a teraz głos zabrała Nikki de Jager, która w styczniu udzieliła gwieździe wywiadu. O co dokładnie chodzi?

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

NikkieTutorial krytycznie o Ellen DeGeneres

W styczniu u Ellen DeGeneres gościła Nikki de Jager, która na początku 2020 roku wyznała fanom, że przeszła operację korekty płci. Kobieta opowiadała między innymi o reakcji rodziny czy o tym, jak czuje się w swoim ciele. Fragment jej występu jest dostępny w sieci.

 

Musiało jednak minąć kilka tygodni, by makijażystka opowiedziała o swoich emocjach, jakie towarzyszyły jej na planie. NikkiTutorials, bo pod taką nazwą funkcjonuje w sieci, wystąpiła ostatnio w programie Matthijsa van Nieuwkerka, "De Wereld Draait Door". Wspomniała tam swoją wizytę u DeGeneres. Zdradziła, że Ellen nie jest zbyt miłą osobą i gdy spotkały się na planie, nie usłyszała nawet od niej słowa "cześć" czy "dzień dobry".

Powiem tak, istnieje duża różnica między tym programem, a show Ellen DeGeneres. Mówię to oczywiście na korzyść tego programu. Miło, jeśli usłyszysz  ,,cześć" przed występem. Ona tego nie zrobiła.

Jest to zaskakująca opinia, w końcu Ellen jest w programie bardzo uprzejma i ma poczucie humoru. W końcu w programie gościły już takie sławy jak Beyonce, Celine Dion, Rihanna, czy David Beckham. Mimo swoich gorzkich słów Nikki uznała, że występ w "The Ellen DeGeneres Show" był czymś niesamowitym i czuła się zaszczycona.

CW

Więcej o: