Magdalena Popławska znowu udowodniła, że żadnej roli się nie boi. Aktorka po raz kolejny zaskoczyła swoimi umiejętnościami

Widzieliście już nową rolę Magdaleny Popławskiej? Aktorka zagrała u reżysera "Underdoga" Macieja Kawulskiego w pierwszej polskiej produkcji, która wyprzedza amerykańskiego giganta, Paramount Pictures.

Film oparty na fragmencie światowego bestsellera pt. "Łańcuch" i promuje... polskie wydanie książki. Rolę głównej bohaterki kreuje Magdalena Popławska. Rachel jest silną kobietą, borykającą się z rakiem, kredytem, samotnym macierzyństwem. Wszystko zaczyna się układać, kobieta ma właśnie rozpocząć pracę na uniwersytecie, gdy dochodzi do najbardziej dramatycznego wydarzenia w jej życiu… zostaje wciągnięta w tytułowy ŁAŃCUCH. 

Koncept autora „Łańcucha” łamie wszelkie dotychczasowe schematy, do jakich przyzwyczajeni są wielbiciele thrillerów. Zaskakujący pomysł i filmowo skonstruowana fabuła książki sprawiły, że prawa do ekranizacji zostały natychmiast kupione przez Paramount Pictures. Tym razem polscy twórcy wyprzedzili amerykańskiego giganta i przedstawiają swoją filmową wersję kluczowego fragmentu książki.

Zobacz fragment:

Zobacz wideo

Prawa do publikacji „Łańcucha” sprzedano do 37 krajów. Tam, gdzie powieść już się ukazała, natychmiast stała się bestsellerem, określanym przez recenzentów i czytelników jako szokujący. W Polsce thriller ukaże się 18 września nakładem Wydawnictwa Agora.

'Łańcuch' Remigiusz Mróz'Łańcuch' Remigiusz Mróz mat. prasowe 

Więcej o:
Komentarze (2)
Magdalena Popławska znowu udowodniła, że żadnej roli się nie boi. Piękna aktorka teraz dała się oszpecić
Zaloguj się
  • Gość: U gg

    Oceniono 2 razy 2

    P. Popławska jest świetna aktorka.

  • Gość: gość

    Oceniono 2 razy 0

    Fantastyczna aktorka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX