Wiele kobiet nie decyduje się na macierzyństwo i nie jest w tym nic złego. W show-biznesie również nie brakuje takich, które już dawno uznały, że nie planują posiadać dziecka. Wśród nich jest m.in. Doda i Ewa Chodakowska. Niestety decyzja o pozostaniu bezdzietnym wciąż budzi skrajne emocje wśród ludzi, o czym regularni przekonuje się Ewa Chodakowska. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o hejcie, z którym musi się mierzyć.
W niedzielę na antenie TVN Style zostanie wyemitowany nowy odcinek "Miasta kobiet", w którym gościem będzie Ewa Chodakowska. Niedawno trenerka ogłosiła w mediach społecznościowych, że wraz z mężem nie planują mieć dzieci. W rozmowie z prowadzącymi talk-show przyznała, że wiele osób próbuje zmienić jej pogląd.
To są najczęściej komentarze, że jeszcze mi się odmieni, że jeszcze zmienię zdanie, żebym to przemyślała, że na pewno przyjdzie taki moment w moim życiu, kiedy będę gotowa - mówiła.
Ewa spotkała się z niemałym hejtem, gdy zdecydowała się publicznie wyrażać swoje poglądy.
Były takie sytuacje, kiedy czytałam, że moje życie jest nic niewarte. W momencie, kiedy nie jestem matką, nie decyduję się na macierzyństwo, to nie noszę w sobie tej wartości. Macierzyństwo jest w moim odczuciu heroizmem, bo trzeba w jakimś stopniu zrezygnować z siebie... - dodała.
Przerażające?