Youtuber pozwolił pochować się żywcem. MrBeast siedem dni leżał w trumnie pod ziemią

MrBeast uchodzi za najpopularniejszego youtubera na świecie. Tym razem dał się zamknąć w trumnie, która następnie została zakopana w ziemi. Spędził w niej siedem dni, tym samym pobijając rekord świata w tym wyczynie, który do tej pory wynosił 50 godzin. Całość nagrał, a wideo już obejrzało miliony osób.

Jimmy Donaldson, czyli amerykański youtuber znany jako MrBeast, ponownie zaszokował. 25-letni twórca internetowy prowadzi kanał na serwisie YouTube, który subskrybuje ponad 213 mln użytkowników, a opublikowane tam filmy mają łącznie ponad 37 mld wyświetleń. Sławę zyskał, podejmując się niebezpiecznych wyzwań i bijąc szokujące rekordy, co pieczołowicie relacjonuje. Tym razem obrał sobie za cel pobicie rekordu świata na najdłuższe zakopanie żywcem. Youtuber dał się zamknąć w przeszklonej trumnie, którą następnie zasypano dziewięcioma tonami ziemi. Spędził tam tydzień, a wszystko zostało sfilmowane i opublikowane na jego kanale. 

Zobacz wideo Maja Staśko o aferze z youtuberami: Ofiary odzyskują głos

Youtuber pochowany żywcem. MrBeast siedem dni leżał w trumnie pod ziemią

MrBeast postanowił zorganizować swój pochówek za życia. Ten okazał się o tyle nietypowy, że tym samym youtuber chciał pobić ustanowiony przez siebie rekord świata w najdłuższym zakopaniu żywcem. - Nie próbujcie tego w domu. (...) To najstraszniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek robiłem - powiedział na wstępie filmu. Zadbał o uroczysty charakter spotkania i do przeszklonej trumny założył garnitur. Ta od razu zwracała uwagę wielkością - i to nie tylko ze względu na umocowane kamery. Wewnątrz umieszczono zapasy jedzenia i picia, a także zadbano o dostęp do tlenu. Donaldson został zakopany, a pod ziemią spędził siedem dni. Już trzeciego dnia pobił swój rekord, jednak nie zdecydował się przerwać wyzwania. Wideo ukazało się na jego kanale 18 listopada i w dwa dni zgromadziło już ponad 64 miliony odsłon. Znalazło się nawet na 12. miejscu na polskiej karcie "Na czasie". 

Youtuber pochowany żywcem. MrBeast siedem dni leżał w trumnie pod ziemiąYoutuber pochowany żywcem. MrBeast siedem dni leżał w trumnie pod ziemią Fot. Screen/ YouTube/ MrBeast/ I Spent 7 Days Buried Alive

Youtuber mógł też utrzymywać kontakt ze swoją ekipą. Szybko zaczęła jednak doskwierać mu nuda. Czwartego dnia samotność i klaustrofobiczna przestrzeń były wręcz nie do wytrzymania. Zaczął narzekać na bóle kręgosłupa i bezsenność, co wywołało u niego płacz. Zakopany pod ziemią mógł jedynie leżeć. Mocz oddawał do pustych butelek. - Minęło pięć dni. Pięć dni jestem sam w tej trumnie. Szczerze, nie mam pojęcia, jak przetrwam kolejne dwa. Szybko mi się pogarsza - informował.

Szóstego dnia już zaczął wydawać polecenia, by jego ekipa za dwanaście godzin zaczęła wykopywanie trumny. Podkreślił też, że wręcz nie może doczekać się, aż zobaczy światło dzienne. Siódmego dnia otworzono wieki trumny. Obawiano się, czy youtuber nie będzie zbyt wycieńczony. Ten dał jednak radę wyjść o własnych siłach. Całe wideo znajdziecie poniżej. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.