Nowe mieszkanie Koroniewskiej i Dowbora to arcydzieło. Nie można się napatrzeć

Wszyscy pamiętamy, jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazywali swój dom w Hiszpanii. Oprócz niego kupili jednak jeszcze dwupoziomowy apartament w Warszawie, który właśnie wykończyli. Miejsce wygląda jak prawdziwe arcydzieło!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor szukają swojego miejsca na ziemi. Jakiś czas temu kupili dom w słonecznej Hiszpanii, gdzie pomieszkiwali i wiedli życie influencerów. Znana z ekranów telewizorów para nie kryła radości i relacjonowała w mediach społecznościowych remont posiadłości znajdującej się w Marbelli. Jak się jednak okazało, posiadłość w jednym z najbardziej luksusowych hiszpańskich miast to niejedyna inwestycja Dowborów.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród. Należy do Katarzyny Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwupoziomowy apartament w Warszawie. Wystrój? Jak u gwiazd Hollywood

Szybko na jaw wyszło, że celebryci zainwestowali również w dwupoziomowy apartament w stolicy. Miejsce jest świeżo wykończone. Co ciekawe, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor przenieśli się do nowego mieszkania z domu z ogrodem, co jest dość nieoczywistą decyzją. Zazwyczaj ludzie robią na odwrót - zamieniają "ciasne, ale własne" mieszkanie na przestronny dom. Aktorka jednak pisała o tej decyzji tak: "W życiu nie myślałam, że przeprowadzka z pięknego domu z ogrodem do mieszkania może być taka fajna. My z Maciejem Dowborem ZAWSZE lubimy i robimy odwrotnie niż wszyscy" - przekonywała na Instagramie.

Koroniewska chętnie pokazuje efekty ponad rocznego remontu mieszkania. Nie ma się temu co dziwić - dwupoziomowe mieszkanie wygląda co najmniej jak loft z widokiem na Manhattan. Są obecne ogromne okna, wysokie sufity i szklana balustrada antresoli. Jeśli chodzi o kolory, to króluje biel, ale jest ona przełamana ciepłymi brązami, tak aby nie było tak do końca w stylu minimalistycznym, skandynawskim, a bardziej ciepło i przytulnie. Nie da się ukryć, że Dowborowie postawili na oryginalne wyposażenie - graficzne lampy, kanapa w kształcie nerki jak u zagranicznych influencerów i fotele o ciekawym kształcie. Największe wrażenie robi jednak kuchnia, która jest ogromna, ma dużą liczbę zabudowanych szafek i gigantyczną wyspę (ma aż 3,5 metra długości!). Więcej zdjęć wypasionego mieszkania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.