"Twoje 5 minut". Już wkrótce drugi etap nowego projektu Friza. Internauci: Szkoda, że tak późno

Fani programu "Twoje 5 minut" doczekali się informacji na temat drugiego etapu show. Jest już data emisji nowych odcinków.

Więcej artykułów na temat Friza i Ekipy znajdziesz na Gazeta.pl

Show "Twoje 5 minut", którego twórcą jest Friz cieszy się dużą popularnością na YouTubie. Tydzień temu został opublikowany ostatni odcinek pierwszej części. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne filmy. Oficjalnie wiadomo już, na kiedy zaplanowano start drugiego etapu.

Zbuntowany anioł"Zbuntowany anioł". Pamiętacie szofera Rocky'ego albo przebiegłą Andreę?

Zobacz wideo Wersow pokazała kulisy nowego projektu Friza

"Twoje 5 minut" drugi etap internetowego show ukaże się już niebawem

Projekt Friza inspirowany jest telewizyjnymi formatami typu reality-show. Program ma na celu pomóc w zaistnieniu w mediach społecznościowych osobom mającym potencjał na bycie influencerem, stąd nazwa "Twoje 5 minut". Główną nagrodą jest długoletni kontrakt oraz pewne miejsce w drugim projekcie Friza, który nosi nazwę Genzie.

Pomysł spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony fanów Ekipy. Każdy odcinek śledzą miliony widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują, co się wydarzy. Uczestnicy programu oceniani są przez jury.  Wujek Łuki, Friz  i gość specjalny zwracają uwagę na kreatywność, szybkość oraz umiejętność pracy w grupie.

Kilka dni temu na YouTubie pojawiła się informacja, kiedy odbędzie się drugi etap programu. Oficjalnie wiadomo, że nowe odcinki pojawią się 24 października. Taką informację możemy przeczytać w komentarzu pod dziesiątym odcinkiem "Twoje 5 minut".

Fani musieli czekać "aż" dziesięć dni na drugi etap 

Widzowie byli zasmuceni, że kilka dni muszą czekać  na drugi etap. Pojawiły się również głosy osób, które zastanawiały się, dlaczego wszystkie odcinki nie zostały zrealizowane w tym samym czasie.

Czekam z niecierpliwością. Szkoda, że tak późno, ale wiadomo, każdy chce odpocząć, nikt nie jest robotem. Tak więc widzimy się 24 października.
Czemu tak późno?
Moim zdaniem powinno to być nagrane ciągiem, żeby uczestnicy się nie przygotowywali w domu specjalnie, nic nie poprawiali.

Dziesiąty odcinek "Twoje 5 minut" pojawił się na YouTubie 14 października.

 
Więcej o: