Zaginęła amerykańska youtuberka. 22-latka podróżowała z chłopakiem. Mężczyzna powrócił do domu sam

Zaginęła amerykańska youtuberka Gabriella Petito. 22-latka wybrała się ze swoim chłopakiem w podróż życia. Para wyruszyła na wyprawę po Stanach Zjednoczonych na początku lipca. Jakiś czas temu ślad po niej zaginął.

Podróż Gabrielli Petito i jej chłopaka Briana Laundrie rozpoczęła się w lipcu 2021 roku na Florydzie. Para relacjonowała przebieg całej trasy w swoich mediach społecznościowych. Jak donoszą amerykańskie media, od dwóch tygodni youtuberka nie kontaktowała się z rodziną. Zaniepokojeni rodzice zawiadomili policję, młoda kobieta została uznana za zaginioną.

Najma SadeqiAfgańska youtuberka zginęła podczas ucieczki z kraju. Najma Sadeqi nagrała film

Zobacz wideo Dziewczyna Gimpera żartuje sobie z przemocy domowej

Gabriella została uznana za zaginioną. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną pod koniec sierpnia

Gabriella i Brian dokumentowali swoją podróż w mediach społecznościowych. Na YouTubie udostępnili film, pokazujący miejsca, które udało im się zwiedzić. Na samym początku odwiedzili Nowy Jork, a następnie wyruszyli do Salt Lake City w stanie Utah. Podczas wyprawy pojechali również zobaczyć m.in. Colorado Springs, Park Narodowy Great Sand Dunes, Park Narodowy Zion, Park Narodowy Bryce Canyon, Mystic Hot Springs i Park Narodowy Arches.

Para podróżowała białym fordem, przerobionym na samochód kempingowy. Matka 22-latki ostatni raz rozmawiała z nią 25 sierpnia, kiedy dziewczyna odwiedzała Park Narodowy Grand Teton w stanie Wyoming. Po tym jako kontakt z córką urwał się, zaniepokojona kobieta zawiadomiła policję.

Nie wiem, czy opuściła Grand Teton, czy też nie. Otrzymałam od niej wiadomości 27 i 30 sierpnia, ale nie mam pewności, czy wszystko było wtedy w porządku, ponieważ były to krótkie SMS-y - powiedziała mama Gabrielli Petito w rozmowie z "Fox News". 
 

Briana Laundrie powrócił do domu, co się stało z Gabrielle?  

W sobotę policja z Suffolk w stanie Wirginia rozpoczęła dochodzenie w sprawie zaginięcia młodej youtuberki. Okazuje się, że udało się odnaleźć auto, którym podróżowała para. Jak donosi portal "Inside Edition" do domu powrócił chłopak Gabrielle, Brian Laundrie. Jak na razie funkcjonariusze nie udzielają jednak zbyt wielu informacji. 

Więcej o: