Team X rusza w trasę koncertową! Siedem miast w siedem dni - sprawdź kiedy i gdzie wystąpią znani influencerzy

Team X nie ma zamiaru zwalniać tempa. Konkurencja Ekipy Friza niebawem rusza w trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpią? Mamy wszystkie informacje!

W grudniu 2020 roku wystartowała druga edycja projektu Team X. Twórcy od samego początku są bardzo zaangażowani i cały czas zaskakują fanów. Oprócz zabawnych filmików publikują autorskie piosenki. Kilka dni temu ogłosili swoją pierwszą trasę koncertową. Ma ona trwać siedem dni i mieć miejsce w siedmiu miastach. 

Gdzie wystąpi Team X? Siedem koncertów w siedmiu różnych miastach

Youtuberzy wystąpią aż w siedmiu miejscowościach. Koncerty zostały zaplanowane w największych miastach - Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Szczecinie. Trasa ma trwać od 30 sierpnia do 5 września. Oznacza to, że rozpocznie się tylko dwa dni po walce założycielki projektu. Natsu na gali High League zmierzy się w oktagonie z Lexy Chaplin. Dziewczyny znają się z pierwszej edycji projektu, który rozpadł się krótko po dołączeniu Natalii Kaczmarczyk. 

Team XTeam X https://www.instagram.com/teamxoficjalnie

Co oznacza siódemka przewijająca się w twórczości Teamu X?

Zapowiedziana trasa "7 Tour" ma swoje znaczenie - i to nie byle jakie. Już na początku liczba siedem pojawiła się w tytule piosenki Teamu X - "Siedem", przedstawiającej członków projektu. Najwierniejsi fani wiedzą, że początkowo w projekcie miało wziąć udział właśnie siedmiu twórców. 

Leksiu pełnił rolę producenta i pomagał w wydaniu utworu. Od zawsze interesował się muzyką, a wiele beatów jest stworzonych właśnie przez niego. Influencerzy bardzo dobrze się z nim dogadywali i jednogłośnie zadecydowali o dołączaniu chłopaka do projektu. 

Zobacz wideo Kim jest najprzystojniejszy Influencer?

Co ciekawe koncert w Krakowie nie będzie pierwszym w karierze influencerów. Jakiś czas temu mieli okazje zaśpiewać dla widowni w Egipcie! YouTuberzy już kilkukrotnie nagrywali swoje teledyski za granicą, taki też był zamiar tego wyjazdu. Dzięki uprzejmości hotelu mieli okazję sprawdzić się na scenie. Jak mówią: stresowali się, ale przy tym świetnie bawili.

Myślicie, że takie doświadczenie pozwoli dać im profesjonalny popis na polskiej scenie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.