Małgorzata Rozenek nie odmawiała sobie przysmaków w ciąży. "Nawet nie chce mówić, co się działo". Wyznała, ile przytyła

Już 1 lutego na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program z Małgorzatą Rozenek w roli głównej. "Perfekcyjna" będzie.... chudnąć na oczach milionów Polaków. W zapowiedzi wyznała, że podczas trzeciej ciąży jadła bez opamiętania.

W czerwcu 2020 roku Małgorzata Rozenek urodziła trzecie dziecko. Na świat przyszedł Henryk, który jest oczkiem w głowie znanych rodziców. Chłopiec często pojawia się na ich instagramowych profilach, a aktualnie przeżywa swoją pierwszą zagraniczną podróż. Zanim jednak "Perfekcyjna" wyleciała z rodziną do Meksyku, nagrała nowy program. "Rozenek cudnie chudnie" zadebiutuje na antenie TVN Style już 1 lutego. Do sieci trafiła właśnie zapowiedź, w której gwiazd wyznaje, że w ciąży przytyła 30 kg, bo... dużo jadła.

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekFani krytykowali Rozenek za żart z amerykańskim senatorem. Odpowiada

Małgorzata Rozenek dużo jadła, będą w trzeciej ciąży. Wyznała, ile przytyła

Z zapowiedzi, którą obejrzeć można na instagramowym profilu TVN Style od poniedziałku, dowiadujemy się, że Małgorzata Rozenek przytyła podczas trzeciej ciąży 30 kilogramów.

Rozumiem, że się nie oszczędzałaś, jak te 30 kilogramów przytyłaś? – dopytywała dietetyczka.

"Perfekcyjna" bez większych problemów opowiedziała, co stało się jej ulubioną przekąską. Dziennie zjadała nawet sześć bułeczek z czekoladą.

Nawet ci nie chce mówić, co się działo. Zaczynałam dzień od bułeczek z czekoladą przynoszonych przez męża do łóżka. Na początku, dwie, pod koniec było sześć. Wiem, nie jestem dumna z tego, co się działo, ale nie żałuję. Nie próbujcie tego w domu - apelowała.
 

Małgorzata zdawała sobie jednak sprawę, że skoro ma taki apetyt i nie chce odmawiać sobie przyjemności, musi trenować. Będąc w ciąży, często pokazywała, jakie ćwiczenia wykonuje. Siódme poty zaczęła jednak wylewać kilkanaście dni po urodzeniu trzeciego syna. Zdarzyło się, że na macie towarzyszył jej Henryk.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała, jak ćwiczy z synkiem. "Henryś poczuł sportowy zew"
Więcej o: