Janusz Józefowicz ma problemy finansowe. Reżyser i Natasza Urbańska myślą o sprzedaży domu. "Są zdesperowani"

Janusz Józefowicz przez zawieszenie działalności teatrów, które nastąpiło w wyniku pandemii, ma problemy finansowe. Jak donosi "Świat i ludzie" być może będzie musiał przez to podjąć radykalne kroki.

Janusz Józefowicz, podobnie jak większość środowiska artystycznego związanego z teatrem, ma przed sobą trudny czas. Po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii COVID-19, zawieszono w Polsce działalność wszelkich instytucji kultury, w tym również teatrów. Osoby w nich pracujące z dnia na dzień straciły źródło dochodów i nie wiedzą, jak długo to potrwa.

Zobacz wideo Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie.

Janusz Józefowicz ma problemy finansowe?

Również Janusz Józefowicz - dyrektor Teatru Studio Buffo - boi się o swój byt. Jakiś czas temu wydał oświadczenie, w którym prosił widzów teatru, by nie ubiegali się o zwrot biletów za odwołane spektakle (szerzej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Teraz okazuje się, że reżyser uznaje swoja sytuację materialną za na tyle zagrożoną, że liczy się z tym, że w ostateczności będzie musiał sprzedać swoją prywatną posiadłości. Tak przynajmniej donosi tygodnik "Świat i ludzie", który powołuje się na słowa informatora, bliskiego znajomego Janusza Józefowicza i jego żony Nataszy Urbańskiej. 

Biorą pod uwagę nawet to, że będą musieli sprzedać swój dom w Jajkowicach. Ale są zdesperowani, za wszelką cenę szukają wyjścia z tej sytuacji. Choć ta posiadłość ma dla nich ogromną wartość sentymentalną - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: Urbańska i Józefowicz zaprosili kamery do swojego dworku z historią. Jest piękny! W materiale wystąpiła też ich córka Kalina. To piękna dziewczynka

Podobno Józefowicz robi wszystko, by nie stracić swojego ukochanego teatru. Przypomnijmy, że Studio Buffo nie otrzymuje żadnych dotacji finansowych od państwa. Dotąd utrzymywało się wpływu z reklam oraz biletów. Myślicie, że reżyser i Natasza Urbańska poradzą sobie z obecnym kryzysem?

AG 

Więcej o:
Komentarze (166)
Janusz Józefowicz ma problemy finansowe? Reżyser i Natasza Urbańska myślą nawet o sprzedaży domu. "Są zdesperowani"
Zaloguj się
 • euro67

  Oceniono 51 razy 29

  Ludzie zarabiajacy dzisiatki tys na miesiac nagle mowia ze sa bez pieniedzy? Trzeba byla nie wydawac wszystkiego i nie zyc jak krolowie!

 • ps11111ps

  Oceniono 28 razy 22

  Już niedługo rynek zaleje masa młodych niebitych SUVów, których przedsiębiorcy żyjący ponad stan będą się musieli na ekspresowo pozbyć

 • jerzytop

  Oceniono 27 razy 21

  Panowie redaktorzy . Proszę WAS . Przestańcie PIEr ..... ć i trudnościach finansowych ludzi którzy powinni mieć odłożone setki tys zł jak nie miliony ... wiśniewski Rodowicz , i pełno innych znanych i mniej znanych
  Zajmijcie się tymi którzy naprawdę nie mają za co żyć a nie tymi co mają majątki warte miliony i biadolą ,że treraz musza ograniczyć wydatki do 10-20 tys miesięcznie

 • jurand48

  Oceniono 24 razy 20

  Dojarka w PGR w 1990 roku była w takiej samej sytuacji i przeżyła ...panie Józefie głowa do góry też jakoś pan przeżyje !!!!

 • jakeww

  Oceniono 19 razy 19

  Tak szybko, przecież dopiero się zaczęło

 • dublet

  Oceniono 31 razy 17

  Co oni robią z pieniędzmi? Palą nimi w piecu? Przecież to niemożliwe, że artysta, dyrektor, scenograf, biznesmen itd odnoszący realne sukcesy nie tylko w Polsce, również w tv, nagle miesiąc po rozpoczęciu kryzysu nie ma kasy! Może Rydzowi pożyczyli?

 • starsailor3

  Oceniono 15 razy 15

  Przynajmniej ma co sprzedać. Ja nie mam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX