Quebo w masce nadaje ze sklepu. Jego wielki powrót na scenę przełożony. Fanów zaskoczył nowym utworem. "Przy Tobie" już w sieci!

Quebonafide idąc śladami kolegów i koleżanek z branży również postanowił poinformować fanów o zmianach dotyczących jego koncertów.

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu przedstawicielom kultury, w tym także muzykom, którzy musieli odwołać lub przełożyć zaplanowane wcześniej koncerty. Tłumy zgromadzone przed sceną to ogromne ryzyko zarażenia się, więc decyzja o odwołaniu na jakiś czas imprez masowych była nieunikniona. Wszystko zbiegło się w czasie z premierą nowej płyty Quebonafide, a także zapowiadaną trasą koncertową. Raper poinformował na Instastory, że koncerty zostaną przesunięte, jednak premiera płyty odbędzie się zgodnie z planem. 

Zobacz wideo Quebonafide o nowej płycie

Quebonafide w maseczce ochronnej zapowiada premierę płyty

Quebonafie w maseczce ochronnej wybrał się do jednego z marketów, gdzie postanowił nagrać wideo, w którym poinformował fanów o zmianie dat koncertów. Przy okazji uspokoił, że jego najnowszy krążek ukaże się w planowanym terminie, bez względu na koronawirusa.

Jak się pewnie domyślacie, w związku z zaistniałą sytuacją w kraju, wszystkie nasze koncerty zostają przełożone, natomiast płyta ukaże się niezmiennie, czyli 20 marca. Prosiłbym też serdecznie o brak paniki. Zaraz podamy nowe daty. Wszystko się odbędzie z rozmachem i pompą, tak jak było planowane, a wy spokojnie na ten czas na tyle, ile możecie zostańcie w domach, myjcie dłonie i pomagajcie osobom starszym- powiedział raper. 

Nowa płyta Quebonafide, "Romantic Psycho Experience" będzie dostępna od 20 marca. Promując płytę, raper miał zamiar zagrać kilka koncertów w największych miastach w Polsce, jednak ze względu na epidemię musiał nieco zmienić swoje plany i je przełożyć. Nowe daty będą znane już niebawem, o czym z pewnością poinformuje nas sam zainteresowany. 

Nowej piosenki rapera możecie posłuchać tutaj:

 

RG