Janusz Korwin-Mikke uciekł przed koronawirusem. Dodał zdjęcia znad basenu: 80-tka się zbliża, a figura jak model

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny przygotował gratkę dla swoich zwolenników. Tym razem udostępnił na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w kąpielówkach na basenie.

Janusz Korwin-Mikke jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jako jeden z nielicznych polityków udostępnia na swoim profilu na Instagramie sporo zdjęć, na których zdradza, jak spędza czas prywatny. Dlatego często możemy zobaczyć, jak bawi się z dziećmi, ratuje w nocy zagubionego kota albo przygotowuje obiad dla rodziny. Tym razem polityk pokazał, jak spędza czas na basenie.

Tomasz Rzymkowski o Januszu Korwin-Mikke:

Zobacz wideo

Janusz Korwin-Mikke na basenie

Korwin-Mikke zażartował, że w obawie przed koronawirusem uciekł do ciepłych krajów. Internauci nie mają wątpliwości, że polityk wybrał się do parku wodnego, który znajduje się pod Warszawą. I niewątpliwie taka jest prawda, a Korwin-Mikke po raz kolejny zażartował sobie z sytuacji, jaka dzieje się na świecie.

W obawie przed koronawirusem wyjechałem do ciepłych krajów. Aktualnie przebywam w Los Palmos de San Escobar. Jest pięknie #jkm #wolność #wakacje #podróże #journey #trip #egzotyka - napisał.
 

Publicysta na ujęciach, jakie dodał, pozuje w kąpielówkach na tle basenu, relaksuje się na leżaku oraz korzysta z tamtejszych atrakcji. Fani polityka zostawili wiele komplementów, w których wyrażają podziw dla formy 77-latka.

80-tka się zbliża, a figura jak model.
Tak się powinno żyć.
Brawo panie Januszu, takich ludzi nam potrzeba - komplementują.

Zobacz też: Janusz Korwin-Mikke pokazał swoje zdjęcie sprzed 27 lat: "Poglądy się nie zmieniły... A ja?". Jedno jest pewne - styl ubierania się pozostał ten sam

Nie wiadomo jednak, czy 77-latkowi towarzyszyli bliscy. Janusz Korwin-Mikke od 2016 roku żonaty jest z 33-letnią Dominiką Korwin-Mikke. Na swoim profilu na Instagramie najczęściej pokazuje dwójkę swoich najmłodszych dzieci: 9-letnią Nadzieję i 7-letniego Karola.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.