Janusz Korwin-Mikke pokazał swoje zdjęcie sprzed 27 lat: "Poglądy się nie zmieniły... A ja?". Jedno jest pewne - styl ubierania się pozostał ten sam

Janusz Korwin-Mikke po 27 latach wrócił do Sejmu. Z tej okazji opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed lat.

Janusz Korwin-Mikke po prawie 30 latach wrócił do Sejmu. Konfederacja Wolność i Niepodległość, do której należy, zdobyła 6,81 proc. głosów, co przełożyło się na 11 mandatów. Jeden z liderów partii nie ukrywa, że jest bardzo zadowolony z takiego wyniku i postanowił to uczcić w wyjątkowy sposób.

Janusz Korwin-Mikke na zdjęciu sprzed lat

Dla swoich zwolenników przygotował małą niespodziankę. Na swoich profilach w mediach społecznościowych dodał zdjęcie sprzed 27 lat. Przy okazji zwrócił się z prośbą o komentarz:

Po 27 latach wracam do Sejmu... Poglądy się nie zmieniły... A ja? - napisał.

Na swoich fanów oczywiście może liczyć. Posypały się komentarze, w których wyrażają oni swoje zadowolenie z powodu jego powrotu, jednak nie brakuje też odpowiedzi na jego pytanie:

Taki sam. Zdrowia życzę.
Zdjęcie genialne. Trochę skronie posiwiały.
Błysk w oku pozostał - piszą.

Na ujęciu Korwin-Mikke miał 50 lat, za kilka dni skończy 77. I choć faktycznie trochę dotknął go upływający czas, to nie zmienił się jego elegancki styl ubierania. Już wtedy jego charakterystycznym elementem garderoby była mucha.

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych poglądów:

Zobacz wideo

AW