Marta Manowska igra z ogniem. Prezenterka jest na wakacjach tuż obok centrum epidemii koronawirusa. Fani są zaniepokojeni

Marta Manowska cieszy się urlopem, jednak musi bardzo uważać na koronawirusa. Prezenterka nie rusza się bez maseczki.

Marta Manowska zadebiutowała w polskim show-biznesie jako prowadząca program "Rolnik szuka żony". Niespodziewany sukces formatu i jej świetna passa w roli gospodyni sprawiły, że TVP zdecydowało dać się jej wykazać w kolejnych programach m.in. "Sanatorium miłości", czy "The Voice Senior". Już w wiosennej ramówce będziemy mogli zobaczyć Martę Manowską w nowym programie "8 wspaniałych". Jeszcze przed telewizyjną premierą, prezenterka wybrała się na egzotyczne wakacje do Azji. Musi bardzo uważać na koronawirusa. 

Marta Manowska boi się zarażenia 

Koronawirus jest teraz zagrożeniem, którego obawiamy się najbardziej. Wywołuje ostre zapalenia płuc i jest śmiertelny. Zabił już ponad 238 osób. Pochodzący z Chin wirus powoli zaczyna się rozprzestrzeniać. Marta Manowska, która obecnie podróżuje po Azji, musi być bardzo ostrożna. Sama zainteresowana uspokaja fanów na Instagramie, że jest bardzo czujna i nie wychodzi z hotelu bez maseczki ochronnej.

 

Fani obawiają się o zdrowie swojej ulubionej prezenterki, o czym tłumnie dają znać w komentarzach. 

Uważaj na siebie. Wystrzegaj się tego wirusa!
Dziołcha, Ty ino uważaj na wirusa- apelują fani. 

Marta Manowska uspokoiła fanów i napisała, że uważa na wirusa. Swoją podróż kończy w Singapurze, gdzie przed wylotem do Polski będzie dokładnie zbadana w związku z koronawirusem.

Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.