Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca - [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca. Kolejny tydzień może stanowić dla Ciebie nie lada wyzwanie. Chcesz wiedzieć, co się wydarzy w najbliższych dniach? Przekonaj się, czego możesz się spodziewać.

Najbliższe dni mogą przynieść ze sobą różnorodne emocje. To już czas wakacji, więc niektórzy na pewno będą planować wyjazd na urlop. Jedni odnajdą szczęście, inni natomiast będą musieli jeszcze trochę na nie poczekać.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Baran

Początek tygodnia nie będzie dla Ciebie szczególnie przyjemny. Możliwe, że ktoś celowo będzie Ci robił problemy. Na szczęście, wraz z upływem dni, sytuacja się ustabilizuje, a tamta osoba odpuści. Czekaj na weekend – wtedy zrobi się już spokojniej.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Byk

Ten tydzień będzie dla Ciebie raczej pracowity. Poza zwyczajnymi obowiązkami, w pracy spadną na Ciebie także dodatkowe zadania, które będziesz musiała/musiał wykonać za kogoś innego. Choć poradzisz sobie z nimi bez zarzutu, ktoś może mieć pretensje, że pracujesz zbyt wolno. Weekend przyniesie ulgę.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Bliźnięta

W najbliższych dniach otrzymasz kilka ciekawych propozycji. Większość z nich będzie dotyczyć Twojej pracy. Jeśli chciałabyś/chciałbyś poprawić jej warunki, być może powinnaś/powinieneś z którejś z nich skorzystać. Nie rób jednak niczego na siłę i najpierw dobrze wszystko przemyśl.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Rak

Zrobisz sporo rzeczy w tym tygodniu. Dzięki temu nie powstaną nowe zaległości. Nie martw się tym, co powiedzą inni, którzy liczyli, że zajmiesz się ich problemami. Czekaj spokojnie do weekendu, bo na niego masz już przecież plany, prawda?

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Lew

Ten tydzień pozwoli Ci zapomnieć o problemach. Nie możesz wiecznie wszystkim się zamartwiać, bo zwariujesz. Zwłaszcza że na większość sytuacji i wydarzeń zwyczajnie nie masz wpływu. Pozwól sobie na popełnianie błędów – każdy je czasem robi i żyje dalej.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Panna

W tym tygodniu zostaną przed Tobą postawione bardzo odpowiedzialne zadania. Będziesz musiała/musiał kontrolować nie tylko to, co sama/sam robisz, ale i co robią inni, którzy w jakimś stopniu Ci podlegają. Nie obawiaj się jednak problemów – na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Waga

Ten tydzień nie pozwoli Ci się w ogóle skupić ani na sobie, ani na swoich potrzebach. Cały czas będziesz musiała/musiał robić coś, co każą Ci inni. Nie możesz zakładać, że ktoś udzieli Ci wsparcia. Może i przyjaciele by chcieli, ale niestety nie mają wpływu na Twoje sprawy. Nie tym razem.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Skorpion

To będzie bardzo przyjemny tydzień. Ucieszysz się, kiedy okaże się, że otrzymasz od kogoś jakąś ciekawą propozycję. Możliwe, że to właśnie ona będzie w stanie zmienić całe Twoje życie. Ciesz się tym, co masz, ale rozwijaj się, jeśli masz taką okazję.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Strzelec

Dojdziesz do wniosku, że ktoś, kto jakiś czas temu złożył Ci pewne obietnice, dalej ich nie dotrzymał. Będziesz się przez najbliższe dni starała/starał wpłynąć na niego, by wywiązał się z umowy. Nie licz jednak na przełom w sprawie – ta osoba raczej ma inne plany.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Koziorożec

Możesz być sfrustrowana/sfrustrowany – z wielu różnych powodów. Jednym z nich może być poczucie, że z niczym się nie wyrabiasz. Zamiast jednak się denerwować, postaraj się po prostu wziąć w garść i zacząć nadrabiać zaległości. Tylko tak możesz coś zdziałać.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Wodnik

W tym tygodniu dojdzie do poważnej rozmowy między Tobą  a kimś, kto jest dla Ciebie bardzo istotny. Możesz się dowiedzieć kilku rzeczy, o których do tej pory nie miałaś/miałeś pojęcia. Pamiętaj, by być szczerą/szczerym i nie próbować koloryzować, nawet jeśli prawda okaże się trudna.

Horoskop tygodniowy 24 - 30 czerwca – Ryby

Ten tydzień będzie decydujący pod względem finansowym. W końcu uda Ci się osiągnąć jakieś znaczne postępy jeśli chodzi o środki finansowe, których dotąd Ci brakowało. Korzystaj z szans, które przychodzą i odchodzą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.