Horoskop dzienny - 13 czerwca (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 13 czerwca. Chcesz wiedzieć, co stanie się lada moment? A może pragniesz poznać dalszą przyszłość? Póki co sprawdź, co takiego będzie się z Tobą działo w najbliższy czwartek i postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów.

Nie każdy będzie dziś zadowolony ze swojego losu. Czy Ty również utracisz równowagę? A może coś Cię wystraszy? Cokolwiek jest Ci przeznaczone, pamiętaj, że nie masz większych szans, by to zmienić. Możesz tylko się przygotować.

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska o lansowaniu Dagmary Kaźmierskiej. Osoby z kryminalną przeszłością powinny być gwiazdami?

Horoskop dzienny – Baran

Nagle zorientujesz się, jak wielu znajomych udało Ci się zebrać w ostatnim czasie. Ze zdumieniem uświadomisz sobie, że jest Ci z tym dobrze, bo zdecydowanie nie lubisz być sama/sam. Dziś również zaliczysz kilka spotkań towarzyskich. Co najmniej dwa z nich podniosą Cię na duchu w jakiejś kwestii.

Horoskop dzienny – Byk

W końcu napięta atmosfera w pracy odejdzie w zapomnienie. Współpracownicy zaczną patrzeć na Ciebie przychylniej, a szef przestanie chodzić wściekły. Kiedy rzeczywiście uda Ci się do czegoś dojść, będziesz musiała/musiał odebrać ważny telefon. To może zmienić wszystko.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Uda Ci się dogadać z resztą domowników. Ostatnio miałaś/miałeś poważny problem, by rozumieć, czego od Ciebie oczekują. Bardzo możliwe, że dziś wszystko sobie wyjaśnicie ii zdołacie funkcjonować razem, nie oglądając się za siebie.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś nie będziesz miała/miał szczęścia do użytkowanych sprzętów. Coś, co weźmiesz do ręki, momentalnie przestanie działać lub zacznie działać niewłaściwie. Nie jest pewne, czy zdołasz coś na to poradzić. Przygotuj się na to, że tego dnia elektronika nie będzie Cię kochać.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś w Twojej pracy zarzuci Ci, że nie angażujesz się w jakiś ważny projekt. To sprawi Ci przykrość, bo to zadanie jest dla Ciebie niezwykle ważne i nie myślisz przez cały czas o niczym innym. Pora się zorientować, co robisz nie tak i dlaczego inni źle to odbierają. Najlepiej trzymaj się na uboczu i rób swoje.

Horoskop dzienny – Panna

W czwartek będzie dużo biegania. Sporo spraw do załatwienia w różnych częściach miasta. Nie możesz zatrzymać się ani na chwilę – nawet gdybyś bardzo tego potrzebowała/potrzebował. Na szczęście możesz liczyć na wsparcie zaufanych osób.

Horoskop dzienny – Waga

Nagle dostrzeżesz w swoim życiu coś pozytywnego. Przestaniesz się martwić tym, że nic Ci się nie udaje i zaczniesz wierzyć w to, że niebawem sytuacja się odwróci. Dzięki temu weźmiesz się za działanie z zupełnie nową siłą. Możliwe, że to będzie strzał w dziesiątkę.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nagle zorientujesz się, że w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto nie jest Ci obojętny. Możliwe, że to najwyższa pora, by się do niego zbliżyć, jeśli oczywiście wciąż myślisz o nim poważnie. Nie denerwuj się, jeśli nie wszystko od razu ułoży się po Twojej myśli. Potrzeba trochę wiary we własne możliwości.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ostatnio stałaś/stałeś się obiektem licznych plotek. To nic przyjemnego, ale postaraj się tym za bardzo nie przejmować. Miej świadomość, że ktoś, kto Cię zna i szanuje, na pewno nie uwierzy w to, co się o Tobie mówi. W końcu będzie wiedział lepiej, prawda?

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz miała/miał doła. Niekoniecznie musiałaś/musiałeś mieć do niego powód, a jednak nic Cię nie cieszy, a Twoje życie wydaje się beznadziejne. Zamiast się jednak nad sobą użalać, zastanów się nad tym, co możesz zrobić, by było lepiej. Nikt w końcu nie zrobi tego za Ciebie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Odbędziesz dziś poważną rozmowę zawodową. Choć nie byłaś/byłeś do niej wcześniej przygotowywana/przygotowywany, pójdzie Ci naprawdę nieźle. Możliwe, że uda Ci się ugrać znacznie więcej niż mogłabyś/mógłbyś się spodziewać.

Horoskop dzienny – Ryby

Musisz dziś uważać na emocje. Nie daj się im ponieść, bo ktoś, kto liczy na Twoje potknięcie, już Cię obserwuje. Staraj się też przebywać w gronie zaufanych znajomych, by nie dawać nikomu pretekstu do tego, by kopał pod Tobą dołki. Ciesz się tym, co uda Ci się osiągnąć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.