Horoskop tygodniowy 27 maja - 2 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop tygodniowy 27 maja - 2 czerwca. Nie masz pojęcia, co wydarzy się w najbliższym tygodniu? Przekonaj się, na co powinnaś/powinieneś być przygotowana/przygotowana w tych dniach.

Ostatnie dni maja mogą się potoczyć na wiele różnych sposobów. Początek kolejnego miesiąca niejednokrotnie natomiast może być niespodzianką. Warto sprawdzić, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Baran

Czeka Cię wiele pracy. Choć wcale się tego nie spodziewałaś/spodziewałeś, spadnie na Ciebie mnóstwo obowiązków. Wykonuj je po kolei, jeden za drugim, a jakaś sobie z nimi poradzisz. Dopiero pod koniec tygodnia nadejdzie lekkie rozluźnienie.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Byk

To nie będą dla Ciebie najszczęśliwsze dni. Do Twojego otoczenia wróci nieszczęśliwie osoba, której miałaś/miałeś nadzieję już więcej nigdy nie oglądać. Zostaniesz zmuszona/zmuszony do rozmowy z nią, a ta wpłynie na resztę tego tygodnia.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Bliźnięta

Ten tydzień nie przyniesie Ci żadnego przełomu. Możesz czuć się oszukana/oszukany z powodu jakichś zdarzeń, które potoczą się zupełnie inaczej, niż miały. Dosyć zagubiona/zagubiony i niespokojna/niespokojny, jakoś dotrwasz do kolejnego tygodnia.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Rak

Najbliższe dni to będzie dla Ciebie szereg krępujących wpadek. Nic, kompletnie nic nie ułoży się zgodnie z Twoim przewidywaniem. W dodatku trudno Ci będzie się skupić na czymś konkretnym. Ten czas spisz po prostu na straty.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Lew

Nadchodzący tydzień przyniesie Ci ogromną szansę. Aż sama się zdziwisz, tak nieprawdopodobnie zabrzmi oferta, którą dostaniesz około środy/czwartku. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo coś takiego na pewno się już nie powtórzy.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Panna

Swobodne dni, które się zbliżają, pozwolą Ci trochę odetchnąć. W tym tygodniu będziesz niewiele pracować, dużo spotykać się z przyjaciółmi, a wieczory spędzać na dobrej lekturze. Takie życie Ci się spodoba. Niestety – nie potrwa wiecznie.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Waga

W tym tygodniu podreperujesz nieco swoją sytuację finansową. Otworzą się przed Tobą jakieś możliwość, o których dotąd nie myślałaś/myślałeś. Może po prostu zastanów się, czy podołasz zmianie zawodu, a jeśli tak, pozbieraj się do kupy i działaj.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Skorpion

Ten tydzień przyniesie Ci trochę pecha. Wiecznie będziesz coś gubić i  wszędzie się spóźniać. Ty z czasem przywykniesz, ale nie wszystkim się to spodoba, a co za tym idzie, będą się bali, że coś zawalisz. Spróbuj coś zmienić, by nie dawać im powodów do narzekań, które tak Cię irytują.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Strzelec

Tydzień okaże się zdumiewająco spokojny. Wbrew Twoim przewidywaniom, wszystko potoczy się zgodnie z planem i pozwoli Ci odetchnąć. Gdzieś po drodze czeka Cię też przyjemna niespodzianka. Podziękuj temu, kto ją zaaranżował, bo na pewno sprawi Ci przyjemność.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Koziorożec

To będzie tydzień pełen rozmów. Spotkanie będzie goniło spotkanie, a Ty szybko poczujesz się trochę skołowana/skołowany. Mimo wszystko, uznasz te kilka dni za czas bardzo idealny do zmian i szczerej wymiany zdań.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Wodnik

W tym tygodniu poczujesz się wyjątkowa/wyjątkowy. Nagle to Ty znajdziesz się w centrum Wszechświata, a nie wszystko wokół. Rozmowy z innymi przyniosą Ci trochę przyjemności, a niektórzy z nieznajomych nagle staną się Twoimi przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy 27 maja – 2 czerwca – Ryby

Najbliższy tydzień będziesz musiała/musiał spędzić w niechcianym towarzystwie. Jak zwykle trudno Ci będzie wytrzymać też bez rzeczy, na których Ci zależy. Mimo to, zdecydowanie potrzebujesz się do kogoś odezwać, bo z powodu nadmiaru pracy Twoi przyjaciele nie mieli powodu, by zrobić cokolwiek więcej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.