Horoskop dzienny - 9 maja (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 maja. Nie zawsze można w pełni przewidzieć, co przyszykuje dla nas los. Pamiętaj, by mieć się na baczności i słuchać otrzymywanych wskazówek. Tylko gwiazdy znają Twoją przyszłość.

Horoskop dzienny – Baran

Musisz myśleć pozytywnie. Chociaż wszystko wokół aż krzyczy, że spokój, porządek i cierpliwość to nic, na co mogłabyś/mógłbyś liczyć, Ty zadziałaj na przekór. Możesz być pewna/pewny, że nie pożałujesz swoich odważnych kroków.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Najdą Cię wyrzuty sumienia. Prawdopodobnie myślami powrócisz do sprawy, którą zagrzebałaś/zgrzebałeś głęboko w odmętach pamięci. Nie możesz przecież cały czas żyć tamtą sprawą, zwłaszcza że to nie ma przyszłości. Spójrz lepiej, co może się wydarzyć jutro lub pojutrze.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Przed Tobą pojawią się jakieś nowe możliwości. Nagle okaże się, że otrzymasz szansę od losu, której zdecydowanie nie powinnaś/powinieneś zaprzepaścić. Sprawdź koniecznie, co musisz zrobić, by nie okazać się ignorantką/ignorantem. To bardzo ważne.

Horoskop dzienny – Rak

W czwartek czeka Cię sporo spotkań. Niektóre rozmowy będą przyjemne, inne trochę mniej. Staraj się pokazywać innym z jak najlepszej strony i bądź sobą. Nie ma sensu udawać kogoś, kim się nie jest, bo kłamstwo zawsze jakoś wychodzi na jaw.

Horoskop dzienny – Lew

Odbędziesz z kimś poważną rozmowę. Możliwe, że uda Ci się komuś coś wybaczyć lub przekonać tę osobę, by to ona komuś wybaczyła. Po południu zrobi Ci się jakoś lżej na sercu. Poczujesz zresztą, że wreszcie zrobiłaś/zrobiłeś coś dobrego dla innych.

Horoskop dzienny – Panna

Możliwe, że zrealizujesz swoje marzenia. Nie możesz zakładać, że wszystko od razu ułoży się po Twojej myśli, ale na pewno powinnaś/powinieneś miło wspominać ten dzień. Wzruszenie i głębokie zdziwienie mogą Cię natomiast rozkojarzyć na cały dzień.

Horoskop dzienny – Waga

Przyjdzie Ci do głowy jakiś świetny pomysł. Jeśli przedstawisz go osobom ze swojego najbliższego otoczenia, na pewno wiele z nich go doceni. Nagle przekonasz się, że ludzie wokół potrafią zwrócić uwagę na Twoją pracę i zaangażowanie. Wystarczy tylko, że Ty sama/sam nie będziesz się hamować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Jeśli masz do podjęcia trudne decyzje, dokonaj ich dzisiaj. Właśnie w ten czwartek powinno Ci to pójść szybko i bezproblemowo. Przekonaj się, że poleganie na intuicji wcale nie jest takie złe. Ważne, by robić to z umiarem i nie wierzyć ślepo we własne przeczucia.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zrobisz dziś coś pozytywnego dla swojego życia zawodowego. Możliwe, że na horyzoncie pojawi się możliwość założenia nowego biznesu. Pytanie tylko, czy na pewno jesteś na to gotowa/gotowy? Jeśli nie, przemyśl sobie dokładnie wszystko jeszcze raz i wróć, gdy będziesz gotowa.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pewność siebie to dobra cecha. Musisz jednak wiedzieć, że nie powinnaś/powinieneś za bardzo się z nią obnosić, bo nie dość, że możesz kogoś do siebie zrazić, to jeszcze inni mogą Cię niewłaściwie ocenić. Ciesz się wolnością i nie rób głupstw.

Horoskop dzienny – Wodnik

Jeśli chcesz rozwiązać ważne dla Ciebie problemy, nie będzie na to lepszego czasu, niż ten czwartek. Nie zwracaj uwagi na opinie innych, tylko działaj.

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś zupełnie nie zgodzi się z Twoim zdaniem. Choćbyś bardzo chciała/chciał, nie przekonasz go do niego, bo nie zmienisz jego sposobu patrzenia na świat. Lepiej daj sobie spokój i zajmij się czymś pożytecznym – na przykład postaw na swój rozwój zawodowy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.