Horoskop dzienny - 24 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 24 lutego. Chciałabyś/chciałbyś wiedzieć, co wydarzy się w bliskiej przyszłości? Zobacz w takim razie, czym spróbuje Cię zaskoczyć ta sobota i bądź gotowa/gotowy na wiele emocji.

Horoskop dzienny – Baran

Twój zły nastrój udzieli się wszystkim wokół. Inni mogą być tym trochę zaskoczeni, ale Ty nie zamierzasz się z niczym hamować. Uważaj jednak, by przypadkiem nie powiedzieć czegoś przykrego komuś, na kim Ci zależy. Takie słowa zwykle trudno potem odwołać.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Swoje emocje wyładujesz dzisiaj na przypadkowej osobie. Ten ktoś może być mocno zszokowany Twoim zachowaniem. Niestety, nie będzie się dało z Tobą rozmawiać – nawet jeśli ten ktoś zachowa spokój i spróbuje do Ciebie dotrzeć, niewiele mu to da. Ty natomiast zdecydowanie powinnaś/powinieneś wziąć głęboki oddech i zacząć od nowa.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

To będzie bardzo rozrywkowa sobota. Nie tego się spodziewałaś/spodziewałeś, układając swoje plany, ale nic na to nie poradzisz. Lepiej ciesz się z tego, co otrzymujesz od losu, zamiast marudzić. Pewna osoba z chęcią potowarzyszy Ci praktycznie przez cały dzień.

Horoskop dzienny – Rak

Przygotuj się na to, że w Twoim związku zaiskrzy. Twoja druga połówka postawi Cię w dość niewdzięcznej sytuacji. W dodatku dojdzie między Wami do poważnych negocjacji. Staraj się osiągnąć porozumienie, jednak nie za wszelką cenę. Nie możesz przecież tak sobie, bez żadnej refleksji, zrezygnować ze swoich przekonań.

Horoskop dzienny – Lew

Pewna osoba, którą do tej pory miałaś/miałeś za swojego przyjaciela lub przynajmniej dobrego znajomego, zrobi wszystko, by Cię dzisiaj sprowokować. Ona doskonale wie, że jeśli uda jej się doprowadzić do kłótni z Tobą, tym samym zwróci na Ciebie uwagę. A na pewno nie każdy dobrze odbierze Twoje agresywne zachowanie.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś zrobisz wszystko, byle tylko Twój szef lub innego rodzaju przełożony, uwierzył, że możesz osiągnąć sukces. Choć to sobota, nie znajdziesz wytchnienia, ale najwyraźniej wcale Ci to nie będzie przeszkadzać. Zaangażujesz się mocno w swoją pracę i postępy, które udało się osiągnąć jeszcze poprawią Ci humor.

Horoskop dzienny – Waga

Ktoś w Twoim otoczeniu jest mocno zazdrosny. Porozmawiaj z nim póki jeszcze masz na to szansę. Postaraj się wyjaśnić nieporozumienie, jakie między Wami narosło. Czy to będzie łatwe? Raczej nie. Zrób jednak wszystko, by dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi. Prawdopodobnie wtedy dopiero zdołasz cokolwiek na to poradzić.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pora skupić się na domowych obowiązkach. Ostatnio trochę je zaniedbałaś/zaniedbałeś ze względu na pracę. Wiesz już albo chociaż się domyślasz, że nikt z pozostałych domowników nie zrobi tego za Ciebie. Najpierw jednak rozplanuj sobie wszystkie czynności, by nie dać się zaskoczyć przez niespodziewanego gościa. To, że nikogo dawno nikogo nie zapraszałaś/zapraszałeś nie ma większego znaczenia.

Horoskop dzienny – Strzelec

Spotkasz się z mężczyzną, którego przez dłuższy czas nie miałaś/miałeś okazji oglądać. Ten ktoś może mieć wobec Ciebie jakieś plany. Przeanalizuj je jednak dobrze zanim się zgodzisz, a nie polegaj na jego ładnych oczach. Sprawdź, co Ci się opłaca, a co nie, a która z tych rzeczy może Cię wpędzić w kłopoty.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Sobota upłynie Ci pod znakiem dobrej zabawy. Jeśli chcesz, by upłynęła naprawdę wyjątkowo, zabierz swoją drugą połówkę do kina lub restauracji. Spędź trochę czasu poza domem. Wieczorem możesz spodziewać się znakomitych wieści. Będziesz mieć powody do zadowolenia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś powie Ci dzisiaj coś ważnego. Możesz stanąć przed koniecznością podjęcia decyzji, która będzie mieć wielki wpływ na Twoją dalszą przyszłość. Sobota może okazać się bardzo zaskakująca, przygotuj się na liczne niespodzianki.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby nie powinny dzisiaj ufać osobie spod znaku Strzelca. Możesz zostać celowo wprowadzona/wprowadzony w błąd. Lepiej zachowaj ostrożność i uważaj na to, co mówisz. Ktoś może próbować wykorzystać pewne informacje, aby Ci zaszkodzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.