Horoskop dzienny - 23 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 lutego. Jak rysuje się Twoja przyszłość? Czy w najbliższym czasie spotka Cię szczęście? Sprawdź, czego powinnaś/powinieneś się spodziewać po nadchodzącym piątku i przygotuj się na weekend.

Horoskop dzienny – Baran

Chwilowo poprawi Ci się humor. Wykorzystaj ten entuzjazm do pracy, bo ta niestety sama się nie zrobi. Nawet jeśli Twoje obowiązki nie są zbyt porywające, musisz się jakoś do nich przekonać. Jeśli weźmiesz się w garść, na pewno dociągniesz wszystko do końca bez większych problemów.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Będziesz dzisiaj we wszystko mocno zaangażowana/zaangażowany. Postarasz się pracować na sto procent swoich możliwości, byle tylko szybciej osiągnąć swój cel. To jednak może prowadzić do przemęczenia i uczynić Twój wieczór nieco nudnym. Możliwe zresztą, że bardzo szybko zaśniesz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Coś może Ci dzisiaj dolegać. Może dopadną Cię jakieś nieprzewidziane bóle? Nie przejmuj się tym jednak, bo szybko miną, więc nie będziesz o nich pamiętać. Już wkrótce zacznie się weekend, a w niego wejdziesz już bez jakichkolwiek dolegliwości.

Horoskop dzienny – Rak

Ten piątek nie będzie dla Ciebie szczególnie komfortowy. Bardzo możliwe, że pojawi się jakiś bliżej nieokreślony niepokój, który odbierze Ci trzeźwość myśli. Możesz robić głupstwa i popełniać błędy, a potem być przerażona/przerażony swoim postępowaniem. Po prostu nie angażuj się dzisiaj w żadne ważne sprawy – to mija się z celem.

Horoskop dzienny – Lew

Kłótnia, która dzisiaj wybuchnie, może Ci mocno popsuć humor. Chociaż jej się nie spodziewasz, będzie dotyczyła bliskich Ci spraw. Nie obawiaj się tego, co powiedzą inni, tylko broń swoich racji. Nie możesz zmieniać swojego nastawienia, tylko dlatego, że ktoś próbuje Cię do tego przekonać. Pozostań wierna/wierny swoim przekonaniom.

Horoskop dzienny – Panna

Lepiej uważaj, bo we wszystkich Twoich relacjach może dziś nieźle iskrzyć. Raczej nie chcesz kończyć większości z nich, więc warto wziąć głęboki oddech i dwa razy się zastanowić nad tym, co chce się powiedzieć. Nie może być zawsze po Twojemu – nie tak jest przecież skonstruowany świat. Czasem trzeba iść na pewne ustępstwa.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz dzisiaj strasznie senna/senny. W związku z tym niewiele będzie do Ciebie docierać, a bardzo prawdopodobnie przegapisz sporo rzeczy. Postaraj się zawsze być z kimś, kto w razie czego zwróci Twoją uwagę. Ciesz się, że to już prawie weekend – wreszcie będziesz mogła/mógł zaczerpnąć oddechu, którego tak mocno potrzebujesz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Niejedna rzecz Cię dzisiaj zaskoczy. A może i ktoś z Twoich znajomych zrobi Ci sporą niespodziankę? Zastanów się nad tym, co powinnaś/powinieneś zrobić w obliczu nowych wydarzeń. Czy warto coś zmieniać? A może lepiej po prostu zachować spokój? Pamiętaj, że nikt tej decyzji nie podejmie za Ciebie – jeśli nie jesteś pewna/pewny, poproś o radę tych, którym ufasz.

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie trudna sytuacja. Nie zachowuj się jak tchórz, bo nikt nie rozwiąże Twoich problemów za Ciebie. Musisz zachować zimną krew i popróbować różnych sposobów na wyjście z kryzysu. Nie denerwuj się i nie okazuj skrajnych emocji – tylko jeśli uda Ci się zachować spokój, wszystko może się poukładać.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Ostrożnie podejmuj kolejne kroki. Ktoś od jakiegoś czasu bacznie Ci się przygląda i obserwuje każdy Twój ruch. Nie możesz teraz pozwolić sobie na żaden błąd, bo wpakujesz się w kłopoty. W Twoim życiu łatwo może dojść do drastycznych zmian, które nie bardzo Ci się spodobają, dlatego postaraj się im zapobiec, póki jeszcze możesz.

Horoskop dzienny – Wodnik

Pewna osoba w Twoim towarzystwie sprawdza, na ile może sobie pozwolić. Musisz dać jej do zrozumienia, że nie ustąpisz i nie dasz sobie wejść na głowę. Tylko w taki sposób zachowasz swoją pozycję i nie stracisz w oczach innych. Nie bój się stanowczości – czasem tak po prostu trzeba.

Horoskop dzienny – Ryby

Ktoś zarazi Cię swoim złym humorem. Możesz być zdziwiona/zdziwiony, że tak łatwo mu pójdzie. Tak naprawdę nie będziesz nawet wiedziała/wiedział, o co się wściekasz. Uważaj też, by nie wyładować swojej frustracji na niewinnych ludziach. Tak zresztą łatwo narobić sobie wrogów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.