Horoskop dzienny - 20 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 20 lutego. Los bywa przewrotny. Chcesz wiedzieć, jak bardzo? Przekonaj się w takim razie, jakie atrakcje przygotował dla Ciebie na nadchodzący wtorek. Czekaj na nowe wyzwania!

Horoskop dzienny – Baran

Wtorek odrobinę Cię przytłoczy. Możliwe, że będziesz miała/miał czegoś w swoim życiu serdecznie dość i postanowisz się na to poskarżyć, tak, żeby wszyscy wokół usłyszeli. Nie bój się, że nie znajdziesz osoby, która zdoła Ci pomóc. Ten ktoś już od dawna jest obok Ciebie – wystarczy się rozejrzeć.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Możesz być dzisiaj mocno roztrzepana/roztrzepany. Z pośpiechu, który będzie Ci towarzyszyć, możesz czegoś zapomnieć z domu lub źle odczytać jakieś znaki. Uważaj też, by nie pomylić godziny jakiegoś ważnego spotkania, które masz dzisiaj odbyć. Ten, z kim masz się spotkać, może Ci tego nie wybaczyć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Zawodowo możesz ten wtorek zaliczyć do bardzo udanych. Praca przyniesie Ci dużo przyjemności, a Ty posuniesz się w swoich obowiązkach znacznie naprzód. Nie musisz się obawiać żadnego niespodziewanego postoju – wystarczy, że będziesz sobą i zdecydujesz się słuchać dobrych rad, których ktoś postanowi Ci nie szczędzić.

Horoskop dzienny – Rak

Przekonasz się, że warto otaczać się ludźmi. To nie tak, że wszyscy są przeciwko Tobie – dziś zrozumiesz, że obok siebie masz pełno przemiłych osób, które w razie potrzeby zawsze posłużą Ci pomocą. Nie wmawiaj sobie, że jeśli poprosisz o wsparcie, będziesz niesamodzielna/niesamodzielny. Współpraca z nowymi osobami na pewno Ci się opłaci.

Horoskop dzienny – Lew

Ty i ktoś z grona Twoich bliskich ustalicie jakieś ważne zasady. Dawno o tym myślałaś/myślałeś, ale nie miałaś/miałeś odwagi rozpocząć tematu. Wtorek okaże się zdecydowanie przełomowy – zarówno dla Ciebie, jak i dla tej wyjątkowej osoby. Niczego się nie bój. Bądź sobą, a wiele osiągniesz.

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiaj Twoje wyobrażenia zderzą się z rzeczywistością. Niestety, nie będzie to zbyt przyjemne doświadczenie. Nagle zrozumiesz, że to, o czym marzysz, jest zwyczajnie nie do zrealizowania. Zamiast jednak pogrążać się w smutku, przeanalizuj wszystko i zastanów się nad rozwiązaniami, możliwymi do wdrożenia. Na pewno coś Ci się spodoba.

Horoskop dzienny – Waga

Musisz szczególnie uważać w ten wtorek na to co i do kogo mówisz. Wystarczy kilka nieopatrznie wypowiedzianych słów, by sporo namieszać i zniszczyć to, nad czym tak długo pracowałaś/pracowałeś.  Nie możesz pozwolić sobie na popełnianie takich błędów – pamiętaj o tym, gdy zdecydujesz się dokonywać ostateczny wybór.

Horoskop dzienny – Skorpion

Odezwie się dzisiaj do Ciebie jakaś osoba z pretensjami. Przez długi czas nie będziesz w stanie zrozumieć, o co jej tak naprawdę chodzi, a kiedy Ci się uda, uznasz, że to bzdury. Jeśli jednak zależy Ci na tym kimś, postaraj się do tego ostrożnie odnieść. Jeśli się dogadacie, życie na pewno stanie się prostsze.

Horoskop dzienny – Strzelec

To będzie przyjemny dzień – co prawda bez żadnych fajerwerków, ale i niewzbudzający niczyjego niepokoju. Po pracy, jeśli pogoda pozwoli, możesz wybrać się na spacer, a jeśli nie, może przynajmniej zdołasz zaczerpnąć świeżego powietrza. W domu na pewno czekają na Ciebie różne atrakcje.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Pierwszy raz od bardzo dawna Twoja wrażliwość zostanie doceniona. Poznasz nowe osoby, które będą zachwycone Twoim sposobem bycia. Choć wszystko się dopiero zacznie, odniesiesz wrażenie, że znacie się od lat. Nie zamykaj się też na żadną inną relację – nawet jeśli nie wszystkie one Ci się spodobają.

Horoskop dzienny – Wodnik

Chroń swoje sekrety, bo ktoś może je niespodziewanie wykorzystać przeciwko Tobie. Czy wiesz, jak to robić? Jeśli nie, poproś o pomoc zaufanego przyjaciela – on na pewno będzie wiedział, co robić. Ciesz się tym, co masz i nie próbuj niczego zmieniać. Zmiany w Twoim wypadku nie są wskazane.

Horoskop dzienny – Ryby

Usłyszysz coś miłego od kogoś z Twojego otoczenia. To trochę zbije Cię z tropu, bo rzadko słyszysz jakieś komplementy płynące z tej strony. Bardzo możliwe, że szykuje Wam się merytoryczna rozmowa, z której wiele wyniesiesz. Kto wie – może niedługo zasłużysz sobie na awans?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.