Horoskop roczny na 2024 rok - Koziorożec. Jaki będzie rok 2024 dla Koziorożca? Co Cię czeka w nowym roku?

Horoskop roczny na 2024 rok - Koziorożec. W nowym roku doświadczysz wiele szczęścia, wszelkie problemy, które nękały Cię do tej pory, zaczną zanikać. Czas wypłynąć na szerokie wody. Czy jesteś gotowy ruszyć w podróż przez kolejnych 12 miesięcy?

W tym roku otrzymasz dużo matczynego wsparcia od własnej rodzicielki lub osoby, która w Twoim życiu występuje w matczynej roli. Będziesz potrzebować wsparcia w sporach majątkowych, trzeba będzie podzielić majątek po przodkach. Za otrzymaną gotówkę kupisz sobie nowy samochód lub zainwestujesz w nieruchomości. Ten rok zdecydowanie zakończysz na plusie. Na wiosnę Koziorożce, które aktualnie poświęcają się nauce, mogą liczyć na duży sukces. Pomimo braku doświadczenia, ktoś zaoferuje Ci ciekawą posadę, którą bez problemów połączysz z kontynuacją nauki.  

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop na 2024: Koziorożec - kariera 

W tym roku poczujesz, że Twoja pewność siebie wzrośnie, co da Ci odwagę do podejmowania odważnych decyzji, ale będzie to zdecydowanie skalkulowane ryzyko. Zanim podpiszesz jakiekolwiek dokumenty lub wyrazisz na coś zgodę ustnie, zapytasz o radę wielu ekspertów. I to jest bardzo dobre podejście, podczas gdy inni będą błądzić, Ty ruszysz do przodu i nic nie będzie w stanie Cię zatrzymać. Możesz liczyć nie tylko na dodatkową gotówkę, ale też wzrost dochodów, które popłyną do Ciebie z bardzo różnych źródeł. Część propozycji trzeba będzie odrzucić, wrodzona intuicja wskaże Ci właściwą drogę.

Horoskop na 2024: Koziorożec - miłość 

W związku i rodzinie Koziorożca w 2024 roku będzie panować pełna harmonia. Nauczysz się lepszej komunikacji i nie będziesz reagować impulsywnie na słowa osób, które są Ci bliskie i czasami bezwiednie Cię ranią. Gdy zadbasz o swoje granice, inni też zaczną je szanować. Lepsza relacja z partnerem przełoży się na większą otwartość z Twojej strony na temat posiadania potomstwa, być może właśnie w tym roku niektóre Koziorożce zadebiutują w roli rodzica, a inne kolejny raz przeżyją pełnię szczęścia. Jedno jest pewne - idzie nowe, a zmiany w Twoim życiu będą bardzo pozytywne i przyniosą Ci poczucie spełnienia. 

Horoskop na 2024: Koziorożec - zdrowie 

Od czerwca do listopada zwróć szczególną uwagę na swoje zdrowie, badania kontrolne, zdrowy styl życia i sport dwa razy w tygodniu to absolutne minimum. Zastanawiasz się, kiedy znajdziesz na to wszystko czas? Odłóż telefon i słuchaj swojego ciała. Zobaczysz, że jeśli zaczniesz czytać wskazówki, które wysyła Ci ciało, poczujesz się znacznie lepiej, zaczniesz żyć w zgodzie ze swoim naturalnym rytmem. Koziorożce, które marzą o utracie kilku kilogramów i ładniejszej sylwetce powinny uczestniczyć w regularnych zajęciach sportowych, samodzielne ćwiczenia w pojedynkę mogą spełznąć na niczym, zwłaszcza że w domu często brakuje warunków do jakiejkolwiek aktywności. 

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które będą mieć pecha w 2024 roku - kogo czeka pasmo rozczarowań?

Więcej o:
Copyright © Agora SA