Horoskop dzienny - 28 września (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 września. Co wydarzy się w nowym dniu? Nie zastanawiaj się nad tym, co może przynieść Ci los. Sprawdź, co mówi horoskop dzienny na czwartek.

Horoskop dzienny – Baran

Małe zmiany bardzo Cię ucieszą. Będziesz energiczna/energiczny i wpadniesz na ciekawe pomysły. Twoja kreatywność pozwoli Ci stworzyć dziś coś naprawdę ciekawego. Będziesz z siebie zadowolona/zadowolony. Świetnie będą też układać się Twoje sprawy uczuciowe.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Dla Byka czwartek okaże się wyczerpujący. Będziesz mieć wiele na głowie. Na dodatek odniesiesz wrażenie, że każdy czegoś od Ciebie oczekuje. Poczujesz się rozżalona/rozżalony, trudno będzie Ci panować nad nerwami. Może to przyczynić się do spięcia między Tobą a Twoim partnerem.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta poczują dziś ochotę zrobienia czegoś szalonego. Nie będziesz umiała/umiał powstrzymać się przed realizacją swoich nietypowych pomysłów. Staniesz się bardziej spontaniczna/spontaniczny, możesz mocno kogoś zaskoczyć.

Horoskop dzienny – Rak

Rak będzie chętny do udzielania pomocy innym. Będziesz służyć poradą i dobrym słowem. Nie zostawisz przyjaciół bez wsparcia. Nie zapominaj jednak w tym wszystkim o sobie. Wieczorem pozwól sobie na krótki relaks. Obejrzyj ciekawy film, weź odprężającą kąpiel.

Horoskop dzienny – Lew

Lew będzie zdziwiony, gdy dotrą do niego pewne informacje, związane z kwestiami finansowymi. Być może uda Ci się w końcu podwoić swoje oszczędności. Czas będzie temu sprzyjał. Może czekać Cię prawdziwa niespodzianka.

Horoskop dzienny – Panna

Sprawdź koniecznie skrzynkę pocztową. Możesz otrzymać ważną wiadomość – lepiej dokładnie przeczytaj jej treść. Postaraj się też za bardzo nie skupiać na sprawach innych ludzi. Ktoś może sobie tego nie życzyć.

Horoskop dzienny – Waga

Waga stanie się trochę podejrzliwa wobec pewnej osoby, która wyda jej się nieszczera. Czyżby ktoś próbował coś przed Tobą ukryć? Na jaw mogą wyjść skrywane tajemnice rodzinne. Możesz być bardzo mocno zaskoczona/zaskoczony.

Horoskop dzienny – Skorpion

Ktoś, kogo niedawno poznałaś/poznałeś, może mieć dla Ciebie interesującą propozycję. W ten czwartek zyskasz szansę, by rozpocząć małą rewolucję w swoim życiu. Będzie sporo się dziać. Na pewno nie będziesz narzekać na brak atrakcji.

Horoskop dzienny – Strzelec

Nauczysz się dziś czegoś nowego. Zdobyta umiejętność przyda Ci się w pracy i może okazać się kluczem do odniesienia małego sukcesu. Poczujesz się doceniona/doceniony i zaczniesz zastanawiać się nad swoim dalszym rozwojem zawodowym. W tym dniu sprzyjać będzie Ci Skorpion.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec może mieć do rozwiązania pewną tajemniczą sprawę, która kompletnie pochłonie jego myśli. Będziesz skupiona/skupiony na znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie. Możesz nie mieć zbyt wiele czasu na inne sprawy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ktoś będzie dzisiaj próbował zwrócić na siebie Twoją uwagę. Możesz jednak być tym kompletnie niezainteresowana/niezainteresowany. Twoja uwaga skoncentruje się na kimś zupełnie innym, przez co trudno będzie Ci skupić się na nudnych obowiązkach.

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą pomysłowe i chętne do działania. Zaskoczysz dziś swojego szefa świetnymi pomysłami, czym możesz wzbudzić lekką zazdrość wśród swoich współpracowników. Wieczorem oczekuj znakomitych wieści. Możesz mieć powody do świętowania.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.