Horoskop dzienny - 23 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 23 lutego. Jaki los czeka Ciebie i Twoich bliskich? Chcesz poznać sekrety przyszłości, chociażby tej najbliższej? Sprawdź, co takiego może się wydarzyć już w ten czwartek i bądź gotowa/gotów na nowe doświadczenia.

Horoskop dzienny – Baran

W końcu przyjdzie opamiętanie. Nie możesz cały czas tylko się bawić i liczyć, że nikt nie zauważy Twojego beztroskiego podejścia do obowiązków. Wystarczy, że przyłapie Cię na tym ktoś, kto źle Ci życzy lub zwyczajnie z Tobą rywalizuje, a bez skrupułów wyda Cię szefowi.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Pewne wydarzenie sprawi, że zapragniesz wpłynąć na swoją karierę. Nagle obudzą się Twoje ambicje, które wcześniej pozostawały głęboko uśpione. To, co masz i co już zrealizowałaś/zrealizowałeś, przestanie Ci wystarczać. Weźmiesz się w garść i zaczniesz osiągać kolejne cele na długiej liście, którą dziś sporządzisz.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś czeka Cię długa i żmudna dyskusja. Niestety coś, na czym bardzo Ci zależy, znajduje się poza Twoim zasięgiem. Aby to zdobyć, będziesz musiała/musiał przekonać jakąś osobę, że Ci się to należy. To niełatwe zadanie. Ten ktoś będzie wobec Ciebie wyjątkowo chłodny i zasadniczy. Potrzebne Ci będą twarde argumenty, by cokolwiek zdziałać.

Horoskop dzienny – Rak

Wszystko, co masz na dzisiaj zaplanowane, wprowadzisz w życie bez większego problemu. Sprzyjać Ci będzie szczęście, które nie tak dawno temu Cię opuściło. Niestety, za nic nie zdołasz dogadać się z kimś, od kogo zależy coś naprawdę istotnego. Przełkniesz to jednak jakoś i powrócisz do sprawy następnego dnia.

Horoskop dzienny – Lew

Możesz mieć dziś zupełnie odmienne zdanie w jakiejś ważnej kwestii niż większość Twojego otoczenia. Nie upieraj się jednak twardo przy swoim, jeśli przeciwna strona wysunie mnóstwo rozsądnych argumentów. Jeśli to zrobisz, wyjdziesz nie tylko na nieprzejednaną/nieprzejednanego, ale i niemądrą/niemądrego.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś Twój zapał do pracy ostro wyhamuje. Za nic nie będziesz mogła/mógł zmusić się do tego, by wykonywać kolejne zadania. To, nad którym obecnie pracujesz, także nie posunie się naprzód. Nie martw się – to tylko chwilowy spadek energii. Szybko odzyskasz siły, jak tylko porządnie wypoczniesz.

Horoskop dzienny – Waga

Nadchodzi czas zmian. Chcesz tego czy nie, one się pojawią i nic na to nie poradzisz. Lepiej przyzwyczajaj się do myśli, że nic nie będzie już takie, jak dotychczas. Na Twojej drodze stanie też ktoś nowy, kto być może umożliwi Ci szybsze pogodzenie się z nową sytuacją.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ten czwartek niespodziewanie wyjaśnisz jakąś sprawę, która chodziła za Tobą od dłuższego czasu. Tak naprawdę nawet nie liczyłaś/liczyłeś, że uda Ci się ją rozwikłać na swoją korzyść. Tym bardziej będziesz strasznie zdziwiona/zdziwiony, że odbyło się to niejako bez Twojego udziału.

Horoskop dzienny – Strzelec

Czwartek przyniesie Ci kluczową rozmowę zawodową. Dyskusję rozpocznie z Tobą Twój przełożony. Możliwe, że decyzja w jakiejś ważnej sprawie przyjdzie z samej góry. Tylko od Ciebie tak naprawdę zależy, czy będziesz z niej zadowolona/zadowolony, czy raczej mocno Cię ona rozczaruje.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś w pracy towarzyszyć Ci będzie wyjątkowo sprzyjający klimat. To za jego sprawą uda Ci się szybciej realizować codzienne zlecenia i nawet za bardzo się nimi nie zmęczysz. Fakt jednak, że myślami będziesz już zupełnie gdzie indziej. Nie lekceważ tego, co cały czas powraca do Ciebie i nie chce się odczepić. To może okazać się ważniejsze niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zdziwisz się swoim optymistycznym podejściem do świata. Nagle wszystko wyda Ci się piękniejsze i lepiej zaplanowane. Nim zdołasz zrozumieć, co jest tak naprawdę grane, ktoś sprawi Ci przyjemną niespodziankę. To tak mocno wytrąci Cię z równowagi, że przestaniesz roztrząsać cokolwiek, co się dzisiaj wydarzy.

Horoskop dzienny – Ryby

Nie wdawaj się dziś w kłótnie, bo i tak będą one zupełnie bezowocne. W większości przypadków pewnie okażesz się stroną, która rzeczywiście ma rację, jednak do Twoich rozmówców nie trafią żadne argumenty. Nie tłumacz się i przestań wyjaśniać cokolwiek innym. Rób to, co uważasz za słuszne i niczym się nie przejmuj.

Więcej o:
Copyright © Agora SA