Horoskop dzienny - 9 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 9 lutego. Przyszłość zawsze była i będzie zapisana w gwiazdach. Chcesz zobaczyć, co zostało Ci przeznaczone? Dowiedz się, co czeka Cię już w ten czwartek i przygotuj się na różne okoliczności.

Horoskop dzienny – Baran

Przytłoczy Cię jakaś sprawa, z powodu której odczujesz potworne zmęczenie. Z tego powodu możesz stracić czujność i popełnić kilka błędów, mogących zaważyć na Twojej przyszłości. Spróbuj choć trochę skupić się na tym, co się dookoła dzieje, bo możesz przegapić coś naprawdę ważnego.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

To będzie dla Ciebie wyjątkowo senny czwartek. Czegokolwiek nie zaczniesz, cały czas będziesz odczuwać senność. Niewykluczone, że zaśniesz nawet nad realizowanym zadaniem. Kawa może postawić Cię na nogi, jednak nie nadużywaj jej, żeby sobie nie zaszkodzić. Po powrocie do domu spróbuj wygospodarować sobie chociaż godzinę na odpoczynek. Jeśli się prześpisz, wszystko będzie wyglądało inaczej.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie możesz wszystkiego robić pod siebie. W czwartek zostaniesz zmuszona/zmuszony do przejęcia się także problemami innych, na które do tej pory pozostawałaś/pozostawałeś głucha/głuchy. Fakt, że kiedy Cię one nie dotyczą, możesz ich nie zauważać, ale jeśli masz w nich jakiś udział, nie możesz wiecznie udawać, że niczego nie widzisz.

Horoskop dzienny – Rak

Dziś spotka Cię pozytywne zaskoczenie. Osoby z Twojego otoczenia wreszcie okażą Ci zainteresowanie i pewnego rodzaju szacunek, na który do tej pory nie mogłaś/mogłeś liczyć. To od razu poprawi Ci humor i pozwoli spojrzeć na rzeczywistość z nieco większym optymizmem. Może uda Ci się zrealizować jakieś nadprogramowe zlecenie i zapunktować u szefa.

Horoskop dzienny – Lew

Twój problem znów da o sobie znać. Na szczęście z zupełnie nieoczekiwanej strony nadejdzie wsparcie. To dzięki niemu poczujesz się bezpiecznie i odetchniesz z wyraźną ulgą, choć do tej pory Ci się to nie zdarzało. Możliwe, że gdzieś obok Ciebie przez cały ten czas była dobra dusza, której jednak nie zauważałaś/zauważałeś.

Horoskop dzienny – Panna

Otrzymasz dziś zadanie, które z początku Cię przerośnie. Poczujesz się zupełnie zagubiona/zagubiony i bezradna/bezradny. Nie martw się jednak zanadto, bo ktoś, kto ma już doświadczenie w obowiązkach tego typu, udzieli Ci cennych rad. Bylebyś tylko nie uniosła/uniósł się niepotrzebnie dumą i wszystkiego cierpliwie wysłuchała/wysłuchał.

Horoskop dzienny – Waga

W czwartek sama/sam zdziwisz się, jak wiele uda Ci się zrobić – i w pracy, i w domu. To będzie bardzo owocny dzień, który znacznie poprawi Ci humor. Pełna/pełen nowej energii, zabierzesz się też za nowe rzeczy. I całkiem nieźle Ci pójdzie! Postaraj się, by zapał pozostał z Tobą jak najdłużej.

Horoskop dzienny – Skorpion

Twoje reakcje tego dnia będą co najmniej przesadzone. Choć nic takiego się nie wydarzy, Ty przeżyjesz to jak katastrofę. Kolejne zdarzenia wpędzą Cię w jeszcze większe rozchwianie emocjonalne, co odbije się na Twoich relacjach z innymi. Uspokoisz się dopiero późnym wieczorem, gdy ułożysz się do snu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Dopadnie Cię dzisiaj silny niepokój. Choć nie zdołasz określić jego źródła, zauważysz, że robi się coraz gorzej. Przez to trudno Ci się będzie skupić na obowiązkach, a rozkojarzenie sprawi, że zrobisz się drażliwa/drażliwy. Musisz się jakoś dogadać ze współpracownikami, bo jeśli ktoś nie odciąży Cię przynajmniej w części spraw, rzeczywiście będziesz miała/miał się o co martwić.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś spojrzysz na swoje życie nieco inaczej niż dotychczas. Odrzucisz zmartwienia, które tak naprawdę nie mają żadnych podstaw i zajmiesz się tym, co sprawia Ci przyjemność. Oczywiście, nie zapomnisz o pracy i swoich obowiązkach, ale to nie przeszkodzi Ci w planowaniu tego, co naprawdę lubisz. Możliwe, że wieczorem wyjdziesz gdzieś z przyjaciółmi – po raz pierwszy od bardzo długiego czasu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Uda Ci się dzisiaj zrealizować coś, z czym walczysz już od jakiegoś czasu. To wprawi Cię w pewnego rodzaju euforię, która nie pozwoli Ci się przejmować żadnymi drobnymi niepowodzeniami na Twojej drodze. Ciesz się, póki masz ku temu okazję i korzystaj z szansy, jaką daje Ci los.

Horoskop dzienny – Ryby

Dziś odkryjesz, że w Twoim życiu dokonał się niewiarygodny postęp. Kiedy przeanalizujesz swoje ostatnie osiągnięcia, nie uwierzysz, jak szybko i sprawnie to poszło. Możesz świętować swój sukces w zaufanym gronie – wszystko jedno, czy z rodziną, czy z przyjaciółmi. Oni na pewno Cię zrozumieją.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.